Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

J0hn_Rand0m

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O J0hn_Rand0m

GTA Online

 • Social Club
  J0hn_Rand0m
 1. od ponad 20h nie dostałem zaproszenia nawet po poprawionym donejcie. Miejsca się nie zwalniają czy jak?

 2. Zrobiłem dotację do money lobby, ale w wiadomości zamiast akceptacjji regulaminu wpisałem nick, czy jest opcja żebym został dodany do lobby bez ponownego donate'a?

  1. Namo

   Namo

   nie, nieumiejący czytać nie wchodzą na money lobby

  2. J0hn_Rand0m

   J0hn_Rand0m

   xD zajebiste wyciąganie pieniędzy

  3. Namo

   Namo

   no, żerowanie na gówniaków głupocie

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×