Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

luki-wz

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O luki-wz

  1. kupię Konto gta 5 pc online

    Mam grę do sprzedania, moja gra kupiona za jakieś 120 zł. Założony jest nowy meil do tej gry i hasło, w trybie fabularnym zagrane może z 10% nie pamiętam [emoji14] nie mam czasu na grę i tak sobie leży na kompie już z rok chyba, jak byś był zainteresowany to pisz, żadnych banow nie ma. Przy kupnie gry dostaniesz ode mnie login, meila i hasło. Login do gry to jakoś "devil 666" chyba [emoji14] Logujesz się loginem wpisujesz hasło, gra ci się pobierze i grasz oczywiście hasło do meila też dostaniesz, możesz je sobie zmienić, a poczta to "o2"

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×