Skocz do zawartości

REKT_GUY

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  REKT_GUY

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przepraszam wyłoczyłem steam guard i zrobiłem własnie specialnie wysłałem 20$ przepraszam za problem. jest taka rzecz że ide do kumplów 26 czy może być zrobione do tego dnia!!!

 2. Przepraszam ale ja jeszcze nie zygarnołem 100 000 000$ a gta forum wyrzuciło mnie ze znajomych a miałem 30 000 000mil?

  1. Lejsik

   Lejsik

   Za ile są te hajsy do gta 5

   ???

 3. bo wywaliłem cię z znajomych bo myślałem że mam 95 000 000 a miałem 950000 to dodasz spowrotem nazywam REKT_GUY dałem donejt 30zł

   

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum