Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Marcins321

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marcins321

 1. Wczoraj kupiłem Gta V wersję na SC wszystko szło dobrze zacząłęm już pobierać gta przez oficjalny instalator R game a tu nagle http://prntscr.com/liv121 Instalator zawiesił się na 4,21 gb i co 30 secs pojawia się błąd jak w temacie ponawianie nic nie daje ponieważ instalator jakby usuwa pliki i znowu zaczyna pobierać od 4,21 gb
 2. Marcins321

  Wyłącza grę po dołączeniu do sesji.

  Tak to jest na tym forum że prędzej doczekasz się odpowiedzi typu dołączam się do pytania niż odpowiedzi na twoje pytanie 😉
 3. ja polecam tę stronkę https://www.allkeyshop.com/blog/ to jest coś takiego jak ceneo.pl gdzie wyszukiwana jest najtańsza cena w internecie

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×