Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  4690
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  358

Namo wygrał w dniu 20 marca

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2061 Wspaniała

O Namo

 • Urodziny 20.03.1984

GTA Online

 • Social Club
  namopsx

Ostatnio na profilu byli

65461 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Namo

 1. Namo, często mam tak że jak gram na randomowej sesji gta v to czasami jakiś typek wbije zacznie zrzucać worki, zbiore 20 worków (w ktorych jest 2000$) i mi wyskakuje informacaj żę rocsktar dostało zbyt wiele zapytan... bla bla bla, i potem już za kazdym razem jak zbiore jeden worek to wyskakuje ten komunikat i nie moge dalej hajsu zbierac. Co bedzie jak bedzie tak na twojej sesji money lobby?  

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. DjRufixx

   DjRufixx

   dobra kupuje wlasnie za sms, zrzucasz teraz?

  3. Namo
  4. DjRufixx

   DjRufixx

   a ta skoda niebieska ze zdjecia to za donejty kupiona? xDxD :pppppppppppppp

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×