Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  5604
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  423

Namo wygrał w dniu 17 listopada

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2758 Wspaniała

O Namo

 • Urodziny 20.03.1984

GTA Online

 • Social Club
  namopsx

Ostatnio na profilu byli

127950 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Namo

 1. Ja czuję się troch oszukany kupuję 2 razy money lobby za 1 razem luz wszystko spoko a za drugim przez ciągłe klikanie enter (gdy wyświetlał się ten komunikat od rockstar) włączyłem menu że włączyć emotk i kliknołem przez przypadek wyłączył mi się tryb pasywny

  PS. wiem że i tak pewnie nie uwierzysz ale i tak szkoda bo to pierwszy dzień 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Namo

   Namo

   Nie będę traktował miło klienta który nie zachowuje postanowień regulaminu. To nie jest przedszkole w którym będziesz głaskany i przytulany, tu chodzi o bezpieczeństwo i szybkość sypania hajsu na Money Lobby.

  3. Jang PROboszcz

   Jang PROboszcz

   To był Missclick.

  4. Namo

   Namo

   Ja go nie zrobiłem, jak dorośniesz to już nie będzie irytowało cię ponoszenie konsekwencji swoich błędów.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×