Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  4553
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  353

Namo wygrał w dniu 19 lutego

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1945 Wspaniała

O Namo

 • Urodziny 20.03.1984

GTA Online

 • Social Club
  namopsx

Ostatnio na profilu byli

62582 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Namo

 1. witam, mam problem, będąc na sesji wydropiło mi 200tys stosowalem sie do regulaminu, niestety w tym momencie rozlaczyl mi się internet i musialem znowu dolaczyc, bez problemow, przychalem na miejsce dropienia i zapomnialem wlaczyc trybu pasywnego, i zostalem zabity bez dropiącego i wyrzucony, nie mogę dołączyc na tamtą sesje, poniewaz jest napisane, ze zostalem wyrzucony, po porstu nie da sie. co robic?

   

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×