Skocz do zawartości

HeavyWolfPL

Użytkownik
 • Zawartość

  90
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

HeavyWolfPL wygrał w dniu 10 czerwca 2017

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

24 Wspaniała

3 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  HeavyWolfPL

Ostatnio na profilu byli

1574 wyświetleń profilu
 1. Z takimi lagami to smutek oglądać.
 2. Na reddit mówią, że wygląda młodziej niż kiedyś. Zwróć uwagę na ścianę po lewej. Jest napisane 2B jak dobrze pamiętam.
 3. Są dwie opcje: 1. Włączasz wszystkie pluginy ponownie w grze używając ReloadAllPlugins w konsoli 2. Wchodzisz w ustawienia Rage Plugin Hook i zaznaczasz Force Windowed Mode po czym powtarzasz punkt 1 Dodaj mnie na discord Wafel#8871 jak nadal jest problem.
 4. Mi na email przyszło oraz na Social Club powiadomienie.
 5. Kurła, jakieś pakiety z 400 mln. Czas kupić kolejny raz
 6. Wiem tyle, że jakieś paczki (albo te z hangaru, zasoby albo import) można zniszczyć pojazd i podnieś jako coś w stylu skrzynki.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum