Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Cebuuus

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  cebuuus

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  "... zgadzam się na poniesienie dodatkowych opłat" - ta opcja nie jest wymagana tak?
 2. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Przez PayPal płatność € 5.40, pomimo, że przy donate jest € 5...
 3. Szukam osób chętnych do współpracy na sesjach swobodnych! Głównie odnawianie zasobów w wytwórniach, zwożenie pojazdów itp. do magazynu oraz oczywiście sprzedaż z wytwórni/magazynów. Chętni zapraszać na: SC: Cebuuus Steam: cebus014 Mile widziany TS3
 4. 20 lat, TS jest, 146 poziom postaci.
 5. Siemka, mam pytanko... Czy jest taka możliwość aby sprzedać/usunąć wytwórnię? Bo nawet przy wstrzymaniu produkcji płaci się te rachunki, a chciałbym całkowicie zrezygnować z prowadzenia jakiejś wytwórni...
 6. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo , wpłaty dokonałem niedawno, zostałem przez Ciebie zaproszony do pierwszej sesji, lecz do tej drugiej już nie, ponieważ Maciek nie miał mnie na liście.
 7. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Durne? Normalne, pytanie jak każde inne. Po wpisaniu słowa "ban" w wyszukiwarce na forum i po przeanalizowaniu każdej wyszukanej frazy we wszystkich postach - odpowiedzi na moje pytania nie znalazłem. - Więc jaka pogarda na to co "pisałeś"? Jednak nie ignorant. A Tobie odpowiedź na te "durne" pytania zajęłaby około 10 sekund, czyli już dawno byś miał mnie z głowy. Może odpowiesz w końcu?
 8. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zauważyłem... Ale jednak wobec innych wypadałoby być kulturalnym, niezależnie od miejsca, w którym się rozmawia. Mniejsza z tym. Zapytam grzecznie jeszcze raz, jak wygląda sprawa z banem za Money Lobby organizowane przez GTAForum? Wykrywalne czy nie? Co robić oprócz nie wpłacania do banku i szybkiego wydania tej kasy? Ile osób po tym Money Lobby skarżyło się na zbanowanie konta? Jeżeli dostane bana za Money Lobby to jeśli jest to pierwszy ban - 14 dni czy perm?
 9. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Widzę, że kultura tutaj jest na pierwszym miejscu....
 10. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Leniu? Czytaj 50 stron i szukaj... nie mając pewności, że na pewno znajdziesz odpowiedź. Myślę, że ktoś kto się tym zajmuje i zna się na rzeczy, czyli @Namo zna odpowiedzi na te pytania i napisanie tych odpowiedzi zajmie mu jakieś 10 sekund... A mówią, że "Klient nasz Pan".
 11. Cebuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Uzyskam odpowiedzi na moje pytania? Myślę, że wiele osób też by chciało je znać.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×