Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Kacper Sułkowski

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kacpermateusz7

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kacper Sułkowski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  daj spokój namo, trzeba było się nie ekscytować tylko uważnie zbierać hajs. Pozatym wystarczy przeczytać regulamin ze zrozumieniem.
 2. Kacper Sułkowski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ja co prawda dostałem bana ale z własnej głupoty bo chciałem aby dokonali modyfikacji mojego konta na którym praktycznie nic nie było więc się nie dziwię że dostałem bana. Tak jak kilka razy korzystałem wszystko przebiegało pomyślnie. Polecam
 3. Kacper Sułkowski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Posłuchaj nie lece na przypale zasad się trzymam i nie mam pretensji do ciebie jak bym miał to bym napisał żebyś oddał mi kasę a ja wcale tak nie zrobiłem.
 4. Kacper Sułkowski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ok dzięki odczekam tak z 2 mieisące i wtedy wejde na sesję dzięki.
 5. Kacper Sułkowski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No właśnie byłem wczoraj do sesji i dostałem bana więc się pytam bo po odbanowaniu chce dołączyć jeszcze raz do sesji i się pytam czy nie dostane bana
 6. Kacper Sułkowski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To w końcu są te bany za money lobby czy nie ma bo sma nie wiem.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×