Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

waxaneq

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez waxaneq

 1. Witam Ostatnio w GTA zdarzają mi się błędy zatytułowane "err_gen_zlib_2". Próbowałem reinstalować grę, jednak to nic nie dało. Gdy próbuję sprawdzić spójność plików, wtedy wyskakuje błąd ".exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32". (mam Win 7 64bit) Proszę o pomoc
 2. waxaneq

  pecet "błędne dane gry"

  Usunę plik host, pogram trochę i napiszę czy to coś dało. A jak nic nie da, to wtedy zainstaluję z launchera social club .
 3. waxaneq

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo, zostałem usunięty ze znajomych bezpodstawnie. Zebrałem max 20m ze względu na dzieciarnię.
 4. waxaneq

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Dodaj do regulaminu punk : Nie zadawać pytań o zaproszenia do 48h od donata
 5. waxaneq

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Myślisz że do końca tygodnia zaktualizujesz program?
 6. waxaneq

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  CZYTAJ DOKŁADNIE BARANIE. Server jest wyłączony do czasu aktualizacji oprogramowania
 7. waxaneq

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jak już będziesz miał zaktualizowany program to dasz tutaj znać?
 8. waxaneq

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam, jestem nowy na forum ale mniejsza o to. Z tego co czytam w związku z aktualizacją mogą być problemy z moneylobby przez kilka dni, racja? Więc lepiej zaczekać na przykład do niedzieli z donatem? Z góry dzięki za odpowiedź.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×