Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

 • Podobna zawartość

  • Przez Matius487
   cześć
   szukam ekipy do gry 434 lvl  głownie jakieś napady ogólnie wspólne granie
   Nick: Matius487
  • Przez Mikserel
   Dostałem niesprawiedliwego bana w gta V Co mam zrobić ?
  • Przez Szperovsky
   Witam, jak w Tytule Zapraszam graczy do ekipy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/perfekcjonisci
   Przyjmujemy Osoby z Mikro+ts3 lub discord. Ekipa ma na celu zrzeszenie Konkretnych ogarniętych w tej grze ludzi Jeśli Chcesz robić Perfekcyjne Napady, TO DOBRZE TRAFILES !
  • Przez Thebo
   Witam szukam ekipy do grania w gta 5 online PC. Zaczalem stosunkowo nie dawno. Wiek:30 lat. Moj lvl w  grze narazie 12. GTA mam poprzez steam: moj nick na steamie to Thebo, imie: jacek,  lub w social club malyjoke85. Jak ktos zainteresowany pisac tu lub na steamie //
   prosze dodawac najpierw na steam
  • Przez Wuiren
   Szukam ekipy do napadów, pomocy w wytwórniach itp. czyli w skrócie zarabianie kasy. Najlepiej stała dobra ekipa.
   Nick w grze Wuiren( tak samo jak w SocialClub)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×