Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wczytaniem strony SocialClub gdy chcę na nią wejść wyskakuje mi:

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer socialclub.rockstargames.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

Wypróbuj te rozwiązania:

Sprawdź połączenie

Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową

Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

 

Problem jest też gdy chcę uruchomić GTAV wyskakuje :

Tryb offline niedostępny

Tryb offline jest dostępny jedynie dla kont, na które zalogowano się wcześniej na tym komputerze(z zaznaczoną opcja "Pamiętaj mnie"),gdy miał on połączenie z internetem, a usługą Social Club były dostępne. Nie zalogowano się wcześniej na tym komputerze, więc tryb offline jest niedostępny.

 

Internet mam podłączony przez kabel do komputera lecz na tym samym internecie tylko na wifi też nie działa strona social clubu, gdy przełączę w telefonie internet na transfer to strona normalnie działa, wczoraj udostępniłem internet komputerowi i storna działała normalnie tak samo Gta wczytało do panelu logowania lecz dalej nie mogłem bo za slaby internet. Dostawca od interentu mi nie pomaga, a nie jestem w stanie zmienić go. Więc chciałbym sam naprawić problem z czyjąś pomocą, configurując jakos ruter czy coś takiego.Inne strony działają normalnie. Proszę o pomoc bo nie dawno kupiłem gta i chciałbym bardzo pograć(korzystam z wersji steam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

"

Może to być spowodowane Twoimi ustawieniami sieciowymi. Chcielibyśmy zaproponować poniższe rozwiązanie:

Usługi Rockstar wymagają, aby następujące porty były otwarte na Twoim routerze: Porty TCP: 80, 443 Porty UDP: 6672, 61455, 61457, 61456 oraz 61458

Bardzo prosimy, upewnić się również, że typ NAT ustawiony na routerze to Typ 1 (lub ewentualnie 2). Jeżeli posiadany Typ NAT to 3, będą występować problemy.

Ponadto:

1.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie ustawień sieci internetowej i z menu kontekstowego wybierz opcję "Centrum Sieci i udostępniania".

2.

Następnie kliknij na opcji "Zmień ustawienia karty sieciowej", widocznej w lewej części okna.

3.

Kliknij prawym przyciskiem na karcie sieciowej, której ustawienia DNS chcesz zmienić i z menu kontekstowego wybierz "Właściwości".

4.

Po otworzeniu nowego okna zaznacz na liście "Protokół Internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4)" i kliknij przycisk "Właściwości".

Obecnie ustawienia DNS dla Twojego komputera powinny być ustawione na domyślne. Musisz zmienić to ustawienie na: "Użyj następujących adresów serwerów DNS". Następnie skorzystaj z danych umieszczonych poniższej i wprowadź je jako swoje ustawienia serwera DNS:

-

Google DNS

-

Preferowane: 8.8.8.8

-

Alternatywne: 8.8.4.4"

 

Miałem ten sam problem napisałem supportu i odesłali mi taką oto odpowiedź.

Mi wystarczyło zmienienie ustawień serwera DNS i to zmieniłem na samym  początku i tyle wystarczyło w moim przypadku.

Mam nadzieje że pomoże to komuś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum