Skocz do zawartości
MasterCheep

sprzedam GTA V social club alt accounts $4 (gtav konta)

Recommended Posts

Jasiek5    2
1 minutę temu, Pietrx napisał:

To że jest totolotek to wiem. Z tym, że odzyskali konto to ok. Ale żeby dawać niepoprawne dane? Równie dobrze ją mogę odpalić taki sklep i napisać, że sprzedaję konta a tak naprawdę randomowe literki i cyferki zawierające @ i jedną kropkę. :)

Kupiłem 2 konta niezweryfikowane. Mam je od 6 miesięcy Ale od razu zmieniłem w kolejnośći w której zalecam:

1.Zmiana adresu e-mail 

2. Potwierdzenie adresu e mail

3. Hasło 

4. Reszta

Przy zweryfikowanych lepiej nie zmieniać-  e mailu nie da się zmienić a hasło jak zmienisz pierwotny właściciel na 99% zmieni hasło na inne .

Pozdrawiam

Pietrx    0
7 godzin temu, Jasiek5 napisał:

Kupiłem 2 konta niezweryfikowane. Mam je od 6 miesięcy Ale od razu zmieniłem w kolejnośći w której zalecam:

1.Zmiana adresu e-mail 

2. Potwierdzenie adresu e mail

3. Hasło 

4. Reszta

Przy zweryfikowanych lepiej nie zmieniać-  e mailu nie da się zmienić a hasło jak zmienisz pierwotny właściciel na 99% zmieni hasło na inne .

Pozdrawiam

Nie wiem jak to wcześniej było. Ale teraz nawet przy niezweryfikowanym właściciel otrzymuje adres e-mail. Więc jeden klik i ma dalej swoje konto. Więc aktualnie najlepszy zysk to grać na tych danych lub trafić na niegrającą osobę. :)

NelsonS1337    0

U mnie nie było żadnego problemu,po zakupie dostałem pasy do konta wszystko było ok.Ale po wejściu w online okazało się ,że konto jest zbanowane do czerwca ,ale opłacało się wydać te 4$.Mimo wszystko zalecam kupno CD-KEY na g2a od zaufanego sprzedawcy.:)

Pietrx    0
Dnia 17.05.2017 o 07:32, Jasiek5 napisał:

to daje ci nowe

Ale należy wykazać się dużo cierpliwością. Ja domagam się swego od 2 maja i nadal nie podał mi nowych passów.

Przechwytywanie.PNG

Tak, że nie pozdrawiam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez DarkOfKnight007
      Sorki jestem nowy , nwm czy w dobrym miejscu , pytanie odnośnie ochroniarza w SecuroServ , mój kolega dostawał wypłate 5000$ a po tych misjach była premia 100% i dostawał 10k$ ale parę dni temu jak właczylismy gre to bez misji miał odr azu 10k$ wypłaty a przy premii 100% miał 20k$ , a dziś znowu jest tylko 5000$ wie ktoś dlaczego?
    • Przez J4nAs_PL
      Potrzebuje zmodowane konto ze  specyfikacjami podanymi wyżej maksymalna kwota to 60-100 zl
      Bardzo proszę chętnych o komentarz.
      płatność Bank albo psc
      POZDRAWIAM J4nAs_PL