Skocz do zawarto┼Ťci
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
RikoDEV

­čî┤ DragRP - Projekt serwera roleplay (FiveM)

Rekomendowany post

dragrp-lista.thumb.png.18a8b045e9f724399cb4fd6ef166b556.png

DragRP to do┼Ť─ç ┼Ťwie┼╝y projekt rozbudowanego serwera FiveM tworzonego przez do┼Ťwiadczone osoby. Staramy si─Ö tworzy─ç unikalny serwer, kt├│ry b─Ödzie przyjazny dla do┼Ťwiadczonych graczy, tak samo jak dla nowicjuszy. Ka┼╝dego dnia ulepszamy rozgrywk─Ö na wyspie, co przek┼éada si─Ö na jej jako┼Ť─ç.

Nasza wyspa oferuje Ci:

­čî▒┬áNowy system zbierania narkotyk├│w.

­čî┤┬áDost─Öpne 64 sloty┬áz planami rozbudowy do 128 w przysz┼éo┼Ťci.

­čÜĹ┬áPrace: ems, lspd, adwokat, mechanik oraz 14+ legalnych prac

­čĺ░┬áTrzy grupy przest─Öpcze: kartele, gangi oraz mafie.

­čîś┬áPowiadomienia o za─çmieniach na rz─ůdowym.

­čôő┬áNowoczesny system poda┼ä na rangi w grze.

Ôťů┬áSprawne rozpatrywanie i realizacje trafnych propozycji.

­čĺë┬áTrzy typy narkotyk├│w na wyspie, oraz unikalny system zbierania ich.

­čÜź┬áBrak mikrop┼éatno┼Ťci (p2w).

­čĆŹ´ŞĆ┬áOgraniczamy liczb─Ö importowanych aut, co przek┼éada si─Ö na wydajno┼Ť─ç wyspy.

Przydatne linki:

­čîŐ┬áDiscord:┬áhttps://discord.gg/HtxuKNs

­čîÉ┬áStrona:┬áhttps://rp.riko.dev/

­čŚĺ´ŞĆ┬áPodania:┬áhttps://rp.riko.dev/podanie/

Ô׼┬áG┼éosowanie:┬áhttps://www.trackyserver.com/server/dragrp-261176

Edytowano przez RikoDEV

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Join the conversation

Mo┼╝esz pisa─ç i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼╝eli masz konto, zaloguj si─Ö aby pisa─ç ze swojego konta.

Go┼Ť─ç
Odpowiedz...

×   Wklei┼ée┼Ť tre┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia wypowied┼║ zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  

• Facebook

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez Malczyk
      Mam Error w FiveM zar├│wno jak i w gta 5 w innych grach nie sprawdza┼éem ale gdy w┼é─ůczam FiveM wyskakuje mi ERROR a jak GTA 5 w┼é─ůczam wyskakuje mi ''Za ma┼éo pami─Öci'' przepraszam ┼╝e taki screen ale chce jak najszybsz─ů odpowied┼║ wczoraj o 23:55 gra┼éem dzisiaj odpalam i nie dzia┼éa stara┼éem si─Ö naprawia─ç to 4 godziny ale nic nie pomaga┼éo┬ájak patrzy┼éem na internecie prosz─Ö bardzo pom├│┼╝cie mi rozwi─ůza─ç problem z 8GB RAM┬ámam dost─Öpne jeszcze 7,88GB RAM czekaj na najlepsze odpowiedzi mam nadzieje ┼╝e kto┼Ť te┼╝ tak mia┼é i mu to pomog┼éo i zapomnia┼éem doda─ç usun─ů┼éem pliki cache zrobi┼éem reset komputera sp├│jno┼Ť─ç plik├│w te┼╝ nie pomog┼éo zmieni┼éem Ramy wirtualne tak to si─Ö nazywa chyba na 6000.
    • Przez Czst
      Siema,

ostatnio chce sobie znowu poszale─ç w Online mo┼╝e jakie┼Ť RP ale odk─ůd mam nowego dostawc─Ö internetu i nowy modem nie mog─Ö wej┼Ť─ç na strone social clubu ani wej┼Ť─ç w launcher. Problem obczai┼éem ju┼╝ dzi─Öki wujkowi google (KLIK), odblokowa┼éem porty kt├│re R* poda┼é na swoim helpdesku, bra┼éem te┼╝ pomoc z tego forum (klik) gdzie zmienia┼éem IPv4 i DNSy a mimo to nadal mi to nie chce zagada─ç.┬á
      Macie jakie┼Ť pomys┼éy w jaki spos├│b mog─Ö to naprawi─ç?
      Router to Huawei HG8245, wcze┼Ťniej mia┼éem Netiaspota i tam by┼éo ok wszystko.

Próbowałem też pograć w inne wersje GTA(Całe GTA IV i Liberty na steamie mam), co prawda czwórka jest na Windows Game Live ale tam też nie chciało mi się zalogować...
    • Przez BarteKILLER
      Witam, problem jest nast─Öpuj─ůcy, gram w GTA V ju┼╝ od 2 lat i jeszcze nie zdarzy┼é mi si─Ö taki problem. Polega on na tym ┼╝e kiedy wchodz─Ö do gry (wyst─Öpuje to w oknie, oknie bez ramki, pe┼énym ekranie)┬á nie mog─Ö zmienia─ç ┼╝adnej innej rozdzielczo┼Ťci opr├│cz 1920x1080. Sprawdza┼éem ju┼╝ sp├│jno┼Ť─ç plik├│w gry i wysz┼éo mi ┼╝e wszystko jest dobrze, robi┼éem aktualizacje sterownik├│w, stara┼éem si─Ö r├│wnie┼╝ robi─ç co┼Ť z skalowaniem ekranu ale nie wiem czy robi┼éem to dobrze.
  • Tagi

• Kto przegl─ůda

Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.
├Ś
  • Utw├│rz nowe...

Wa┼╝na informacja

Ta strona u┼╝ywa ciasteczek aby dawa─ç najlepsz─ů jako┼Ť─ç korzystania ze spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum