Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Chcę zacząć RP do GTA V


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Moja przygoda z GTA zakończyła się na San Andreas. Ostatnio zauważyłem modyfikaję RP do GTA V. Bardzo mi to się spodobało, i zacząłem myśleć nad rozpoczęciem swojej przygody w tym trybie.

Z racji na to, że moja wiedza odnośnie GTA, to czasy prehistoryczne, chciałbym uzyskać od Was kilka informacji.

Jaką wersje GTA powinienem zakupić? 
-Wiem tylko, że powinno to być GTA V ale widziałem na steamie różne wersje np. GTA V Online, widziałem zwykłe GTA V. 

Czy grę mogę kupić poprzez G2A?

Czy w RP mogą zacząć grać totalne ameby jeżeli chodzi o tą grę, i na bieżąco uczyć się rozgrywki?

Jakie dodatki oprócz launchera muszę posiadać do GTA RP?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, a szczególnie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Chcę zacząć RP do GTA V
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

GTA możesz kupić na steam bądź w sklepie stacjonarnym, bądź na social clubie, osobiście nie kupuje na g2a bo nie ufam tej platformie. Do zagrania w RP potrzebujesz jakiegoś lauchera na Rage Multiplayer, lub Fivem, jest jeszcze GTMP ale nie polecam. Jeżeli nie znasz się na grze i RP to polecam najpierw sobie pograć w singla ogarnąć mapę mechaniki itp. potem zacznij od easy rp. A jeżeli ogarniasz RP to po poznaniu mapy i mechaniki gry możesz dołączyć do serwera Hard RP. A i GTA5 kupujesz od razu z Online, a potem możesz kupować doładowania do Online, Granie na RP nie przynosi bana w online. Mam nadzieje, że pomogłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum