Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nadal aktualne to chętnie pogram, niestety dopiero za tydzień w piątek będzie taka możliwość bo muszę dokupić sobie jedną kość 4GB aby pograć w GTA V jak coś to pisz na steam (http://steamcommunity.com/id/Fragusiek/) po akceptacji napisz że jesteś z forum abym wiedział, że to ty. 

Edytowane przez FrAgUsIeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam graczy zainteresowanych do pogrania w Gta online na pc. Głównie szukam pomocy do napadów (tych z bazy), oraz do sprzedawania towaru z bunkra, również ja mogę pomóc w tych rzeczach. Mam 108 lvl, mogę gadać na ts3 albo discordzie.

Kontakt: Social Club Benek1337

Edytowane przez Benek1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Szukam aktywnej ekipy do pogrania na PC wieczorami (19-23?) we wszelakiego typu aktywnosci, najbardziej interersują mnie mapy niestandardowe, czyli wyścigy typu wspinaczki, destruction derby itd itp., szukam ekipy "dojrzałej", czyli 18, a najlepiej 21+ ? .

Zależy mi także na ekipie, która nie wymaga codziennych obecności - każdy ma swoje życie ?

Kontakt tutaj lub przez social club Don_Maccarone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam 13 lat i szukam ludzi do ekipy mam już kilku ale potrzeba nam większej ilości graczy Nazwa BiznesClub

Wymagania

od 12 do 14 lat

posiadanie discorda

granie ok pół godziny dziennie

dystans do siebie

Oferujemy server ts

ogarniętą liderówke

miłą atmosferę

Edytowane przez kaczmar2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema,

Poszukuję ekipy na PC, która jest w miarę aktywna jednak nie wymaga od członków codziennej aktywności. Gram głównie w godzinach wieczornych i raczej żadna aktywność nie powinna być dla mnie problemem chociaż nie ukrywam, że fajnie byłoby w końcu znaleźć kogoś kto pomoże mi w ogarnięciu interesu typu bunkier itp.

Mój nick: Freeq92
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Icpdamian napisał:

A zrobil bys ze mna bo ja dopiero zaczynam i mam 6 lvl 

Nie ma problemu, dzisiaj gdzieś pomiędzy 18-19 będę grał mój nick na ścianie taki jak tu.

przed chwilą, X_Zygfryd_X napisał:

Nie ma problemu, dzisiaj gdzieś pomiędzy 18-19 będę grał mój nick na ścianie taki jak tu.

Chciałem napisań "na sc" ale autokorekta robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś na luzie w GTA Online bo samemu to nudno i już się wkurzam na randomów w misjach. Wiek najlepiej +18 sam mam 21 lat. Nick: Ketuuh. Zapraszajcie do znajomych :D.

Skarletka wysłalem zaproszenie do znajomych, można pograć ? 

Edytowane przez Ketuuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum