Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wyrzucanie z gry


Prlixu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, gdyż przychodzę z pewnym pytaniem, i ewentualną prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Do czego zmierzam. Kiedy zainstalowałem gta wszystko w gta online działało dobrze, nie było z niczym problemów. Ale od jakiegoś czasu borykam się z pewnymi problemami. Mianowicie chodzi o to że gdy dołączę sie do jakiejkolwiek sesji, czy to że znajomym, czy to zwykła publiczna, nie minie nawet 10 min, a ja zostaje wyrzucony do sesji "solo". Z mojej perspektywy wygląda to tak, w jednym momencie wyskakuje, że wszyscy opuścili sesje, a ja zostałem sam. Z perspektywy kolegi wygląda to tak jakbym tylko ja ją opuścił. I tutaj przychodzi pytanie. Czy da się to jakkolwiek naprawić? Próbowałem wszystkiego. Internet po kablu, przekierowanie portów w routerze, sprawdzanie spójności plików. Reinstall też nie pomógł. Nie wiem co mam w tej sytuacji już robić. I taki dodatkowy problem, tekstury albo nie ładują się w cale albo z gigantycznym opóźnieniem, co skutecznie psuje wrażenia z i tak już krótkiego pobytu w online. Liczę że da się to jakoś naprawić i z góry dziękuję wszystkim którzy zechcieli podać mi pomocą dłoń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Prlixu napisał:

gdy dołączę sie do jakiejkolwiek sesji, czy to że znajomym, czy to zwykła publiczna, nie minie nawet 10 min, a ja zostaje wyrzucony do sesji "solo".

Wygląda to na problem z Internetem, a konkretniej gubienie pakietów danych lub gwałtowne zmiany w przepustowości. Być może winny jest router/modem lub operator udostępniający łącze.

6 godzin temu, Prlixu napisał:

przekierowanie portów w routerze

Będąc w grze klawiszem Home wejdź w menu, kliknij w zębatkę/ustawienia i sprawdź ustawienia dotyczące sieci. Jeśli operator nie blokuje portów Twojego łącza, a Ty przekierowałeś je poprawnie w routerze to "Typ NAT" powinien być "Otwarty" i jest to najlepsza możliwa opcja dla gry w GTA Online. Warto również włączyć UPnP w konfiguracji routera.

6 godzin temu, Prlixu napisał:

tekstury albo nie ładują się w cale albo z gigantycznym opóźnieniem

Jeśli problem z teksturami występuje tylko w Online to  przyczyną może być to co napisałem wyżej - Internet.

Natomiast jeśli w singleplayer dzieje się tak samo to może oznaczać usterkę lub żużycie dysku twardego.

Edytowane przez V3n0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum