Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Od wczoraj mam dość duży problem.  Po zainstalowaniu Rockstar Game Launcher, GTA V przestało działać. Po uruchomieniu przez STEAM pokazuje mi, że Gra jest już włączona, przy Launcherze to co na dole w screenie. Nie wiem co mam robić, ktoś tak miał ?

Dotychczas gra chodziła bardzo dobrze, pomocy ! 

rc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz popróbować kilka razy się zalogować i wylogować do rockstar game launcher bo może laucher chce coś ściągnąć a ty mu przerywasz i włącz gta przez rockstar game launcher nie przez stema bo może się gryźć laucher rockstar z steam chyba ze cię później o to poprosi laucher czy steam to się zaloguj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z tym lanczerem.

Zainstalowałem go pobrało GTA V ale nie chce się zsynchronizować z chmurą gdzie mam zapisane 94% ukończenia gry.

Wyświetla się jakiś konflikt z chmurą próbowałem już instalować launcher i grę odnowa i cały czas to samo nawet po formacie komputera.

Może można gdzieś pobrać ten stary launcher na którym nie miałem tego problemu?

Adnotacja 2019-09-30 102844.png

Adnotacja 2019-09-30 101019.png

Edytowane przez Bogdano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bogdano napisał:

Również mam problem z tym lanczerem.

Zainstalowałem go pobrało GTA V ale nie chce się zsynchronizować z chmurą gdzie mam zapisane 94% ukończenia gry.

Wyświetla się jakiś konflikt z chmurą próbowałem już instalować launcher i grę odnowa i cały czas to samo nawet po formacie komputera.

Zmień nazwę folderu "Dokumenty/Rockstar Games/GTA V/profiles" na "profiles.old" i spróbuj ponownie zsynchronizować stan zapisów z chmury.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V3n0m  Po zmianie nazwy folderu na "profiles.old" podczas uruchamiania gry utworzył się nowy folder "profiles" i gra zaczynała się od nowa.

Usunąłem więc ten nowo utworzony folder, przywróciłem pierwotną nazwę temu który zmieniłem i zsynchronizowało się wkońcu. Nie wiem czy to dzięki temu zabiegowi czy poprostu jakiś przypadek ale dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 20.09.2019 o 18:33, Jokerka napisał:

Hej. 

Od wczoraj mam dość duży problem.  Po zainstalowaniu Rockstar Game Launcher, GTA V przestało działać. Po uruchomieniu przez STEAM pokazuje mi, że Gra jest już włączona, przy Launcherze to co na dole w screenie. Nie wiem co mam robić, ktoś tak miał ?

Dotychczas gra chodziła bardzo dobrze, pomocy ! 

rc.png

Witam!

 Mam ten sam problem. Nie pomaga reinstalacja gry i usuwanie profili. Po wybraniu trybu fabularnego w GTA, wykłada się do Launchera i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja za to mam problem przy instalacji tego Launchera ponieważ prosi o zainstalowanie C++ 2015-2019 gdy mu na to zezwalam to każe mi znaleźć jakiś plik gdzie nawet nie wiem gdzie go szukać od jakiejś starszej wersji... ktoś może miał taki problem.

gtav problem.jpg

problem gta v.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
4 godziny temu, Recon napisał:

Możesz pokazać zrzut tego co ci się wyświetla 

received_201760657795374.jpeg

Próbowałem też odinstalować social Club i launchera, po czym zainstalowałem rockstar games launcher i instalator nie pobiera social Club i wyskakuje błąd (1) przy włączaniu launchera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, huberttymogimszynka napisał:

received_201760657795374.jpeg

Próbowałem też odinstalować social Club i launchera, po czym zainstalowałem rockstar games launcher i instalator nie pobiera social Club i wyskakuje błąd (1) przy włączaniu launchera. 

Przed deinstalacja przeniosłeś pliki gry na inny dysk lub do innego folderu? Czy całkowicie usunąłeś? 

Odszukaj na C i usuń SC wszystkie pliki te w Twoim profilu na C też. 

Przeładuj komputer i wejdź na stronę Rockstar i weź Launcher zainstaluj sobie. Wejdź do launchera tj zaloguj się w nim i przejdź do ustawień tam jest zakładka instaluj grę. Jak zacznie się instalacja to w to miejsce gdzie ma być zainstalowana. Utworzy się folder i po przerwaniu procesu pobierania z wcześniej utworzonej kopi folderu pod tą samą nazwa kopiujesz jej zawartość do tego nowego. Uruchamiasz ponownie komputer tj przeladowanie go. Następnie uruchamiasz launcher logujesz się po lewej będzie twoja gra to klikasz uruchom. Gdyby nie poszło coś to przechodzisz do ustawień w launcher i dajesz weryfikacja plików. Powodzenia w grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie udało się utworzyć tokenu logowania
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum