Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

GTA się wyłącza po paru minutach


Pau7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z GTA V.
Mianowicie podczas gry, po jakiś 5 minutach wywala mnie z gry i wyskakuje taki komunikat... ( w linku na dole) Dodam że gram na Laptopie PREDATOR HELIOS 300

Windows 10 (zaktualizowany)
i7 9750H
RTX 2060 6 GB
16 GB Ram
500 Gb dysk ssd

oraz że gra ustawiona jest na ustawieniach domyślnych. Gra chodzi bardzo płynnie. nie zaobserwowałem nic dziwnego oprócz tego że wywala z gry po paru minutach. Próbowałem również zmieniać ustawienia grafiki ale niestety nic się nie zmieniło

Miła ktoś z Was taki problem?
https://zapodaj.net/bf585616b40f8.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

mam dokładnie taki sam problem i nie udało mi się go rozwiązać.

Windows 10 zaktualizowany, próbowałem też na czystym.

i5 9600k

RTX 2070 Super

16GB Ram

512 GB dysk ssd

Reinstalowałem grę kilka razy, ostatnio zrobiłem nawet format chociaż to jest nowy komputer nie mam go nawet miesiąca i tak nic nie pomogło. Ustawiania grafiki też zmieniałem.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz ustawienia wideo w grze czy czasami pasek nie jest bliski czerwonego? Może zmniejsz ustawienia wideo na średnie i gęstość zaludnienia też zmniejsz . A i zapisz też te ustawienia tam jest chyba spacja i potem uruchom ponownie GTA lub sama cię poprosi o ponowne uruchomienie .

Taki komunikat to też zapełniona pamięć karty graficznej.

Po dodaniu nowego Games Launcher przestawiły się wszystkie ustawienia graficzne w grze . 

Wiem , że to jest wkurzające jak się sypie taki , albo inny błąd podczas napadu lub misji . Ach 

Zobacz może pomoże Ci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stasiowee napisał:

Normalnie piszesz zgłoszenie, Początek rozwiniecie zakończenie.

Własnie tak opisujesz co się dzieje w miarę to opisz dokładnie i załącz też zrzut tego komunikatu co ułatwi im sprawę.A link masz w tym komunikacie do suportu i klikasz w niego opisujesz i poszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się rozwiązać tego problemu. Pomoc od supportu też nic nie dała. Podobno mają już takie zgłoszenia i pracują nad rozwiązaniem.

Ostatnio zainstalowałem grę na nowo, czysta instalacja.

Po włączeniu gry i przejściu w ustawiania grafiki pojawił mi się komunikat o przepełnionej pamięci graficznej. Tylko że miałem domyślne ustawienia i wykorzystane było tylko ok 2300 z 8000 mb.

Jaki sposobem mając jeszcze tyle zapasu pojawia się taki komunikat?

Gra nie może wykorzystać całej pamięci? Może to przez to mam ten błąd?

Edytowane przez Stepik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Podobny problem gra wyłącza się w różnych momentach czasami w krótkim czasami musi to trochę upłynąć tego czasu ale komunikat jest zawsze ten sam również zmniejszyłem wymagania gry ale to nadal nic nie dało daj cie znać jak uda wam się rozwiązać problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników online

  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum