Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Namo napisał:

Tak, wszystkim gówniakom umarła matka, wiem.

W wątku o Level Up cymbale, tak?

no dobra ale ja już wysłałem sms 31zł na GTA 100 000 000 i co to nie liczy sie czy co? pisze tam jak wół wyślij sms  i tak dalej..... i co teraz ja wysłałem sms 31zł bo ja chce sam hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Namo napisał:

Tak, nie liczy się, cymbałom się nie liczy.

słuchaj cymbały to są jak nie wpłaciły hajsu a ja wysłałem sms a wczoraj na live sam mówiłeś że można sms wysłać a teraz piszesz że nie można to co teraz będzie z tym sms ja wysłałem i żądam nie poto wysłałem tego sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adrian21act napisał:

słuchaj cymbały to są jak nie wpłaciły hajsu a ja wysłałem sms a wczoraj na live sam mówiłeś że można sms wysłać a teraz piszesz że nie można to co teraz będzie z tym sms ja wysłałem i żądam nie poto wysłałem tego sms

pisze jak wół że sms można :

Za donejta €5 lub SMS o wartości 30.75 zł otrzymasz dostęp do udziału w sesji na PC w której na głowę twojej postaci zrzucane są worki z kasą. Możesz w ten bezpieczny sposób uratować swój budżet w GTA Online na PC. Każdy worek zawiera GTA$ 40 000 wirtualnej gotówki a zrzucane podczas sesji pozwolą wzbogacić się o GTA$ 100 000 000 już w 20 minut. Na zebranie tej kasy masz 2 godziny, to nie oznacza, że zbierzesz 2 x GTA$ 100 000 000 lecz masz dwa terminy dla twojej wygody. Przez 2 godziny możesz dołączać do organizowanych Money Lobby i doładować swój budżet o bezpieczne GTA$ 100 000 000. Pamiętaj aby tego hajsu nie wpłacać do banku, zalecamy szybko go rozpuścić tylko na publicznych sesjach. Nie bierz więcej jak GTA$ 100 000 000! Po zakupach zostaw sobie tylko kilkanaście milionów. Postaraj się uczestniczyć w sesjach w ciągu najbliższych 24h od czasu otrzymania dostępu. Ważne abyś miał min. 12 lvl w grze zanim dołączysz na sypanie hajsu. Po zebraniu GTA$ 100 000 000 opuść sesję oraz usuń konto sypiącego ze znajomych. Nie kupuj nic na zamkniętych sesjach ani tej na której sypiemy kasę, nie wpłacaj tego hajsu do banku. Forsę zbierasz do portfela, jeżeli chcesz mieć GTA$ 100 000 000 w banku skorzystaj z usługi Level Up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Level Up GTA Online
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum