Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

No to po LevelUp dostałem banana od Rockstar do 25.07 - 3 dni nacieszyłem się kasą na koncie. ze 100 mln wydałem z 20 mln i wydawałem ostrożnie, przy tym zbierałem zasoby, robiłem badania do odblokowania modyfikacji uzbrojenia, i także sporo napadów trzaskałem.

Odpalam dzisiaj maila i niespodzianka od Rockstar w postaci bana - i zaznaczam, że nigdy żadnych modów czy cheatów nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KrisssPL napisał:

No to po LevelUp dostałem banana od Rockstar do 25.07 - 3 dni nacieszyłem się kasą na koncie. ze 100 mln wydałem z 20 mln i wydawałem ostrożnie, przy tym zbierałem zasoby, robiłem badania do odblokowania modyfikacji uzbrojenia, i także sporo napadów trzaskałem.

Odpalam dzisiaj maila i niespodzianka od Rockstar w postaci bana - i zaznaczam, że nigdy żadnych modów czy cheatów nie używałem.

Bo money stealtch (namo używa go do dawania hajsu) od wersji 1.40 jest wykrywalne. Na początku funkcja działała by nie stwarzać pozorów. Ale przy okazji oznaczali twoje konto. Wejdź na byle jaką stronę z mod menu lub konkretne mod menu zawierającą tę funkcję. Wszyscy co do joty zostali zbanowani. I 200k loop nie jest wcale bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Pietr2 napisał:

money stealtch (namo używa go do dawania hajsu) od wersji 1.40 jest wykrywalne

Nie jest.

57 minut temu, KrisssPL napisał:

dostałem banana od Rockstar do 25.07

Nie ty jeden dostałeś bana, trwa fala banów R* metodą na ślepo, nawet dziewczynki z 12 lvl bez

48 minut temu, Pietr2 napisał:

money stealtch

dostały bana. Mi nie zbanowali żadnego porobionego konta a córki czyste konto dostało blokadę na miesiąc. Wiec nie

57 minut temu, KrisssPL napisał:

po LevelUp dostałem banana

tylko padłeś ofiarą randomowych czystek i szukasz pocieszenia. I tak byś go dostał, bez zasady czy byłeś na level up 3 dni temu czy nie.

48 minut temu, Pietr2 napisał:

Wszyscy co do joty zostali zbanowani

Skończ pierdolić cymbale, ja sprawdziłem już 6 swoich kont na których mam 100 mln metodą

48 minut temu, Pietr2 napisał:

200k loop

Przecież typu co nie dostali bana a tego używali nie będą się chwalić na forach, stąd twoje złudne przeświadczenie jakoby wszystkich zbanowali. Idź być idiotą gdzieś indziej.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Koniec drugiego kwartału, kasa musi się zgadzać wiec R* wybanuje kilkaset kont metodą na oślep żeby sprzedało się wiecej kopii gry. Nie pierwszy raz i nie ostatni robią taką zagrywkę.

Na mnie nie zarobią, już raz im zapłaciłem za grę i drugi raz nie zamierzam... walić R*

Edytowane przez KrisssPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KrisssPL napisał:

Na mnie nie zarobią

Ale na innych zarobią, między świętami zbanowali randomowo 800 000 kont życząc na twitterze wszystkim wesołych świat. Dzięki temu GTA V w UK była najlepiej sprzedającą się grą początku 2017 roku.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Level Up GTA Online
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum