Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś cymbale przestać zaśmiecać ten wątek swoimi głupimi pytaniami?

Tak wygląda korespondencja realizacji Level Up z typem który kupił pakiet za 30 euro.

korespondencja.png

Więc przestańcie mi srać skrzynkę jebane gówniaki. Jak nie potrafisz czytać to poproś rodziców o pomoc.

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew komentarzom które tu często spotykam chciałbym zaznaczyć.

Wczoraj rano kupiłem pakiet który @Namo wrzucił na SS wyżej, po południu miałem już konto gotowe do gry. Jak dla mnie robota odwalona profesjonalnie. Nie piszcie idiotycznych komentarzy typu długo jeszcze albo kiedy zrobisz, bo ja czytając wasze sugestie sam się zastanawiałem kiedy i ja się doczekam. Z tym że znam trochę życie i wiem, że chłop ma swoje życie i swoje problemy i nieraz może nie mieć czasu wam to zrobić w ciągu jednej chwili. 

Jak dla mnie Level Up jest robiony NA BIEŻĄCO i serdecznie polecam czytającym i zastanawiającym się nad zakupem danego pakietu. 

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, mattias_4 napisał:

żeby teraz zmienić na promo muszę kolejnego donate

tak, 10 euro lub 45 zł

2 minuty temu, mattias_4 napisał:

krew zalewa

jest na pierwszej stornie informacja, że na money lobby jest ruch jakby colę dawali za darmo

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Namo, jakbym wpłacił donejta na Level Up to mógłbym zrezygnować ze zwiększenia rangi? Chodzi mi o to żeby to 200 mln z promocji i umiejętności było tylko żeby pominąć range. Bo mam 205 i by ją zmniejszyło chyba żeby to 75lvl dodało do mojej obecnej to jak najbardziej :P.. z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

zapoznaj się z opisem tej promocji

sorry nie zauważyłem choć ten folder ze 4 razy przeczytałem

3 minuty temu, Namo napisał:

zapoznaj się z opisem tej promocji

a takie jeszcze jedno pytanie... bo mój kuzyn kilka dni po DLC Dozbrojenie dostał jakiś plik który miał chronić jego konto przed banem albo oczyszczeniem konta bankowego przez Rockstar

czy coś nie wiem nie zrozumiałem za bardzo... leci w kulki czy serio coś takiego było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Level Up GTA Online
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum