Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, BartekJW napisał:

za tydzien dopiero bd mial hajs na koncie

Jeżeli od tygodnia twoje konto nie zostało zmodowane to najwyraźniej czytać nie potrafisz i nie jest to wina kolejki. Na realizację Level Up teraz kiedy

6 minut temu, BartekJW napisał:

jest dużo typa chętnych

czeka się maksymalnie do końca dnia. Ty czekaj sobie i do wiosny jak jesteś niedorozwinięty.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Namo napisał:

Jeżeli od tygodnia twoje konto nie zostało zmodowane to najwyraźniej czytać nie potrafisz i nie jest to wina kolejki. Na realizację Level Up teraz kiedy

czeka się maksymalnie do końca dnia. Ty czekaj sobie i do wiosny jak jesteś niedorozwinięty.

@Namo Mi chodziło o to, że jest DUŻA kolejka dla ciebie donejtów. Nie chodziło mi o to jaki inni ' KIEDY DOSTANE TEGO LEVEL UP' chodziło mi o to, że trzeba cierpliwości i nie chodziło mi o to, żeby Cie urazić sorry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo, kurwiszonie jebany przepchany przez stado murzynów w Twoje ciasne dupsko dawaj mi ten Level UP bo czekam od jebanego tygodnia. Jesteś jebaną sknerą co zżera hajs. Mi tam go nie szkoda bo mam go pod dostatkiem, ale jesteś jebaną kurwą co żeruje na dzieciach. Jebany kurwa debilu. Zapytam jak Ty odpowiadasz bo jesteś pierdolonym bałwanem co nikogo nie szanuję. Tak Cię udupię, że nie będziesz miał życia rozjebany śmieciu. Lepiej oddaj hajs bo kurwo nie będziesz mi z portfela go wyciągał jebany fiutku. Pluję na Ciebie i to wszystko nie polecam tego skurwiela. Pozdrowienia z mojej wyjebanej willi za hajs z modowania kont, haha!

@Namo Ty kurwo jak mnie zbanujesz to Twój interes w trybie natychmiastowym zostanie zakończony, jebany dzieciaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Level Up GTA Online
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum