Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Ajj wybacz Panie dorosły. Nie kojarzyłem słowa "koszerne" skoro tak to przetłumaczyli w GTA V. Zresztą pytanie nie było zadane do Ciebie więc nie rozumiem po co się udzielasz na mój temat.

+Twierdzisz, że jestem dzieckiem po tym, ze nie wiedziałem co znaczy słowo koszerne? Najwyraźniej musisz się doinformować po czym można stwierdzić w jakim ktoś jest wieku :) 

Edytowane przez Kamilowsky720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamilowsky720 napisał:

Ajj wybacz Panie dorosły. Nie kojarzyłem słowa "koszerne" skoro tak to przetłumaczyli w GTA V. Zresztą pytanie nie było zadane do Ciebie więc nie rozumiem po co się udzielasz na mój temat.

+Twierdzisz, że jestem dzieckiem po tym, ze nie wiedziałem co znaczy słowo koszerne? Najwyraźniej musisz się doinformować po czym można stwierdzić w jakim ktoś jest wieku :) 

Tak tak twierdze bo takie słowa są nawet w podstawówce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej czego innego uczyli nas w podstawówce bądz w mojej był inny poziom nauczania niż w Twojej dla geniuszy ale sądząc po Twojej interpunkcji to trochę Ci do geniuszów brakuje ale przecież co ja tam wiem jestem tylko dzieckiem.. Nie mam zamiaru już z Tobą dyskutować na tak bezsensowny temat. Każdy wie w jakim jest wieku i tyle oraz nikt przed nikim nie musi się tłumaczyć :') Żegnam, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamilowsky720 napisał:

Najwidoczniej czego innego uczyli nas w podstawówce bądz w mojej był inny poziom nauczania niż w Twojej dla geniuszy ale sądząc po Twojej interpunkcji to trochę Ci do geniuszów brakuje ale przecież co ja tam wiem jestem tylko dzieckiem.. Nie mam zamiaru już z Tobą dyskutować na tak bezsensowny temat. Każdy wie w jakim jest wieku i tyle oraz nikt przed nikim nie musi się tłumaczyć :') Żegnam, pozdrawiam

Chciałyb za uważyć, ale ja nie robie błędów interpunkcyjnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA

W tej ofercie promocyjnej otrzymujesz bezpieczne GTA$ 200 000 000

bezpośrednio do banku swojej postaci z GTA Online

bez statystyk i poziomu RP. Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać donejta €10 lub 45 zł

a w wiadomości z danymi do konta podać info, że chodzi o kasę promocyjną

Dalej aktualne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hugatti napisał:

Chciałyb za uważyć, ale ja nie robie błędów interpunkcyjnych!

Interpunkcyjnych może nie robisz, ale gramatyczno-ortograficzne błędy występują w twoich wypowiedziach. Takie działanie pospolicie nazywa się "samozaoranie". 

Edytowane przez Olokraft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kRzEmIeNxPoMpA napisał:

Kurde no wysłałem donate 10$ i w wiadomości moje passy SC i napisałem że chce to z promocji
Chyba wszystko zrobiłem dobrze

w wiadomości na forum wysłałeś te passy?

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VincI napisał:

z ekipy wyjebali

zablokowane staty

a tak po za tym, to nie ten wątek

Edytowane przez Chmielu_psx

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Level Up GTA Online
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum