Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie polecam od tej osoby kupować pieniędzy ponieważ właśnie zostałem okradziony z 10euro, gdyż steamguarda nie wyłączyłem i nagle gościu po próbie zalogowania napisał "kolejna próba logowania będzie kosztować 10 euro" czyli łącznie miałbym zapłacić 20 euro. Niestety próbowałem wymieniać wiadomości na pw, ale ta osoba jest tylko zapatrzona w pieniądze najwidoczniej bo nic nie było napisane w informacji przy kupnie, że przy negatywnej próbie logowania za kolejną bd trzeba płacić czyli np "podasz złe hasło bo pomyliłeś się" to kolejna próba logowania wynosi dodatkowe 10 euro xDD. Mam nadzieję, że ta osoba odpisze na pw i jakoś da się rozwiązać ten problem, ale aktualnie nie polecam kupować od tej osoby bo jak tak już patrzy na swoją instrukcję to przed logowaniem na konto miała pisać prywatną wiadomość, kiedy planuje to zrobić, a tutaj też tego nie wykonała, więc sprzedający leci sobie w kulki troszeczkę niestety. Od tamtego czasu kiedy wyjaśniałem sytuacje, ta osoba tylko przeczytała wiadomości i nic nie odpisała tak więc, widać jakie jest tej osoby podejście. Ważne aby hajs się zgadzał, nie ważne czy oszukał swojego czy obcego, bo ważne, że pieniądz się zgadza.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Haha 2
  • Umrzyj 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PanBrat napisał:

nie polecam

Nie chciałbym ci przeszkadzać, ale ludzie mają w dupie czy coś poleca czy nie jakiś gówniak.

23 minuty temu, PanBrat napisał:

jest tylko zapatrzona w pieniądze

mniej niż w twoją matkę

23 minuty temu, PanBrat napisał:

nic nie było napisane w informacji przy kupnie

było, trzeba wyłączyć blokadę steamguard czego nie zrobiłeś

23 minuty temu, PanBrat napisał:

Mam nadzieję, że ta osoba odpisze na pw

Nadziej matką głupich.

23 minuty temu, PanBrat napisał:

np "podasz złe hasło bo pomyliłeś się"

To co innego, ty ewidentnie wprowadziłeś mnie dwa razy w błąd, że blokada jest wyłączona. Nie będę logował się x razy żeby sprawdzić czy ci się udało. Nie mam na to czasu, nie będę go marnował bo inni czekają na hajs do GTA Online.

23 minuty temu, PanBrat napisał:

jakoś da się rozwiązać ten problem

10 euro, kolejna próba logowania. Poproś mamę o 7 euro do tych trzech co ci zostało.

23 minuty temu, PanBrat napisał:

przed logowaniem na konto miała pisać prywatną wiadomość, kiedy planuje to zrobić

i tak jest, przykład

wiadomość.png

23 minuty temu, PanBrat napisał:

leci sobie w kulki troszeczkę

A twój stary nawet bardzo leciał jak cię robił.

23 minuty temu, PanBrat napisał:

widać jakie jest tej osoby podejście

Prawidłowe, miej cymbała w dupie, na dłużej nerwy ci starczą.

23 minuty temu, PanBrat napisał:

pieniądz się zgadza

A co ty myślisz? Ja nie jestem twoja matka żeby za darmo dawać dla

23 minuty temu, PanBrat napisał:

swojego czy obcego

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Namo napisał:

Nie chciałbym ci przeszkadzać, ale ludzie mają w dupie czy coś poleca czy nie jakiś gówniak.

mniej niż w twoją matkę

było, trzeba wyłączyć blokadę steamguard czego nie zrobiłeś

Nadziej matką głupich.

To co innego, ty ewidentnie wprowadziłeś mnie dwa razy w błąd, że blokada jest wyłączona. Nie będę logował się x razy żeby sprawdzić czy ci się udało. Nie mam na to czasu, nie będę go marnował bo inni czekają na hajs do GTA Online.

10 euro, kolejna próba logowania. Poproś mamę o 7 euro do tych trzech co ci zostało.

i tak jest, przykład

wiadomość.png

A twój stary nawet bardzo leciał jak cię robił.

Prawidłowe, miej cymbała w dupie, na dłużej nerwy ci starczą.

A co ty myślisz? Ja nie jestem twoja matka żeby za darmo dawać dla

Powiesz mi jedną rzecz? Masz już swoje lata masz (zonę,kobietę,narzeczoną) zresztą chuj mnie to obchodzi, masz dziecko. A jesteś tak nie miłą kurwą wyzywasz po matkach ojcach ty wgl masz coś w tej swojej głowie? Dlaczego obrażasz każdego wokół? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Adrian Wojtczak napisał:

jesteś tak nie miłą kurwą

ty zacząłeś

35 minut temu, Adrian Wojtczak napisał:

Dlaczego obrażasz każdego wokół?

Nie każdego, jak się trafi cymbał z niedojebaniem to jadę z nim jak z burą suką.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Level Up GTA Online
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum