Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy ktoś również zderzył się z taką sytuacją mimo tego że podając informację do konta ja mogę się bez problemu logować wszystko jest poprawne i raczej zgodne z formularzem, a mimo to namo twierdzi że dane nie są prawidłowe. wybacz ale nie mam pomysłu już co robić. dane są na pewno prawidłowe gdyż przed chwilą zalogowałem się bez problemu kopiując login i hasło zawarte w wiadomości (konto na socialclub) może i brzmię jak idiota. ale może jednak ktoś nakieruje co mogę robić źle.jedyne co to dostałem odpowiedź żebym przeczytał instrukcję co zrobiłem i dalej nie wyciągnąłem z tego wniosku. byłbym wdzięczny za każdą niewymijającą odpowiedź ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fanever02 napisał:

witam, czy ktoś również zderzył się z taką sytuacją mimo tego że podając informację do konta ja mogę się bez problemu logować wszystko jest poprawne i raczej zgodne z formularzem, a mimo to namo twierdzi że dane nie są prawidłowe.

Tak, to jest możliwe. Moje główne konto działa w grze ale na SC nie zawsze. Jedno konto, które oddałem działa u mnie ale u drugiej osoby już nie. @chmielu_psx może to potwierdzić.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Fanever02 napisał:

to co mam w takiej sytuacji zrobić?czy właśnie zmarnowałem 6 dych czy da się to jakoś zrobić?

Nie wiem co z tym zrobić, po jakimś czasie chyba samo się naprawia. Po prostu chciałem potwierdzić, że to nie dzieje się z twojej winy.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Namo napisał:

@Fanever02 czy mógłbyś interesować kogoś innego swoim niedojebaniem zanim cię stąd wypierdolę?

Sytuacja, którą on opisuje faktycznie się zdarza. Nie pisałbym tego gdybym sam tego nie doświadczył i to dwukrotnie. Za to winny jest tylko i wyłącznie Rockstar.

przed chwilą, Olokraft napisał:

zmień dane na inne, i tyle, to naprawi problem

Nie naprawi.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Namo napisał:

@Fanever02 czy mógłbyś interesować kogoś innego swoim niedojebaniem zanim cię stąd wypierdolę?

No to niezła pomoc. Wyzywasz sobie Ziomka od tak bo go nie zrozumiałeś, ale jak tak patrze na twój profil to po prostu chyba jesteś taki jak z szarego dresa pod blokiem.

Jak stary musisz być, żeby wszystkich tak od gówniaków cisnąć? T_T
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, BrickThemOn napisał:

Wyzywasz sobie Ziomka od tak

Co, nie mogę? Moje forum, moja piaskownica, mogę robić co mi się chce. To nie jest portal Zuckerberga żeby tolerować tu niedojebanie.

53 minuty temu, BrickThemOn napisał:

No to niezła pomoc.

Spamowanie też nie pomaga, całą skrzynkę mam zajebaną pierdoleniem dzbana który obsrał majtusie i nie może doczekać się pieniążków w GTA. Jak nie odpisywałem przez 4 minuty to przyszeł tutaj spamić. 

56 minut temu, BrickThemOn napisał:

wszystkich tak od gówniaków cisnąć?

Przecież to są gówniaki, na 100 zamówień trafi się kilku takich usranych gówniaków którzy zajebią skrzynkę, będą srać i spamić.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Level Up GTA Online
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum