Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na tego gościa to cholerny scammer okradł mnie na 150 zł i od miesiąca próbuje mi wmówić że niby mi zrobi ofertę level up, a chuja. Btw na allegro kupiłem za 10 zł ofertę w której nie dość że mam 800 lvl to jeszcze bezpieczne 1 000 000 000
A co do ciebie Namo jesteś jebanym chujem i w necie udajesz takiego kozaka a w świecie to jesteś zwyczajna pizda, która nic w życiu nie osiągnęła i sprzedajesz te swoje usługi dzieciom którzy dają Ci swój własny ciężko zarobiony hajs a ty traktujesz ich jak nikogo i obrażasz myśląc że nikogo to nie zrani. 

Edytowane przez ofylypczuk0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ofylypczuk0 napisał:

od miesiąca próbuje mi wmówić że niby mi zrobi ofertę level up

nie zrobię ci bo nie potrafisz czytać opisu Level Up upośledzony dzbanie

1 godzinę temu, ofylypczuk0 napisał:

bezpieczne 1 000 000 000

tak, bezpieczna to jest twoja matka bez majtek na starówfce

1 godzinę temu, ofylypczuk0 napisał:

dzieciom którzy dają Ci swój własny ciężko zarobiony hajs

nie mieszkamy w chinach żeby qufniaki musiały dupić na hajs ?

1 godzinę temu, ofylypczuk0 napisał:

traktujesz ich jak nikogo i obrażasz myśląc że nikogo to nie zrani

mam nadzieję qufniaku, że to cię zrani (opyś dostał rzylakuf otpytu) i nauczy czytać opis tego co kupujesz f internedzie

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Namo napisał:

nie chce mi się, wiesz ile mam kont do modowania?

Rozumiem to ?

4 godziny temu, Namo napisał:

rozwalisz w kasynie ?

W kasynie wydam morzę maksymalnie 50mln (nawet mniej), i tak mi zostanie 150mln. Dlatego jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem pakietu i boi się o konto to oświadczam, że niema czego się bać, lecz odradzam zakupu dużej kwoty gotówki, ponieważ jak będziesz miał za dużo pieniędzy to będzie miał wszystko. Masz wszystko = Zabawa przez 2dni, a potem i tak będziecie się nudzić

Edytowane przez POREBSKI05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum