Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, NeQuuS napisał:

@HisNameIsChris mam pytanko do ciebie po ilu dniach twoje konto zostalo zmodowane ?

Czekałem około 5 dni. 

Jednak byłem tego świadom, bo Nemo pisał o przerwie w modowaniu, był update, więc wiadomo, że trzeba dograć mody na nową wersję.
Plus z pośpiechy zjebałem też sam jedną rzecz - i pewnie byłoby szybciej ? Po prostu uzbrój się w cierpliwość. Od Nemo biorę kolejny raz już. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HisNameIsChris napisał:

po godzinie od Twojego wylogowania się

Tak działają bany w GTA Online. Trzeba się zalogować żeby je aktywować, nie robiłeś tego więc ja zrobiłem podczas modowania.

Poczekamy na resztę 160 kont z ostatniego modowania, jeśli oni też dostaną bana to przyznam ci rację.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Tak działają bany w GTA Online. Trzeba się zalogować żeby je aktywować, nie robiłeś tego więc ja zrobiłem podczas modowania.

Poczekamy na resztę 160 kont z ostatniego modowania, jeśli oni też dostaną bana to przyznam ci rację.

Zapomniałem, że na forum użytkownicy nigdy nie maja racji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HisNameIsChris napisał:

użytkownicy nigdy nie maja racji

Wiesz, w dupie byłeś gówno widziałeś i wszyscy są winni tylko nie ty. Codziennie czytam tłumaczeń gówniaków, że on nie biegał, miał pasywkę .... a minutę temu na własne oczy widziałem jak sprintem latał wokół drzewa bez pasywki. Taki już robicie sobie gówniakowy obraz, więc nikt wam nie wierzy.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum