Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Namo napisał:

Ok, czekamy co reszta napisze. Jak sobie kupisz nowy klucz to modowanie masz gratis na nim 125 LVL, 500 MLN i wszystko odblokowane w ramach rekompensaty.

Super, ale nowy klucz jest wymagany? Czy jak blokada się zakończy mogę prosić o modowanie na tym samym koncie? Z góry dzięki za odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Namo napisał:

Ok, czekamy co reszta napisze. Jak sobie kupisz nowy klucz to modowanie masz gratis na nim 125 LVL, 500 MLN i wszystko odblokowane w ramach rekompensaty.

No to zobaczymy, co z resztą.

Czy masz w ogóle pomysł dlaczego tak może być? U mnie właśnie podobna sytuacja jak u kolegi. 
Po kontakcie z supportem okazuje się, że wszystkie nieruchomości i wszystko zostało skasowane, więc także zostaje mi nowy klucz, bo gdyby coś wypadło jeszcze to ban. A szkoda konta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, HisNameIsChris napisał:

Czy masz w ogóle pomysł dlaczego tak może być?

Trochę wyszedłem przed szereg pod naciskiem ględzących qufniaków, testy jeszcze się nie zakończyły a do kompletu doszła fala banów z 1 sierpnia. Mieliście bany dostać razem z setkami tysięcy graczy, często za nic ale tłumaczy się, że R* rozlicza teraz jakieś glicze. Teraz testujemy czy to kwestia modowania statystyk czy bany jeszcze się nie rozeszły.

5 minut temu, spooxon napisał:

mogę prosić o modowanie na tym samym koncie?

Tak

6 minut temu, HisNameIsChris napisał:

szkoda konta

Nie przywiązuj się do konta GTA Online. Wyrwiesz bana prędzej czy później, to R* jest.

  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Trochę wyszedłem przed szereg pod naciskiem ględzących qufniaków, testy jeszcze się nie zakończyły a do kompletu doszła fala banów z 1 sierpnia. Mieliście bany dostać razem z setkami tysięcy graczy, często za nic ale tłumaczy się, że R* rozlicza teraz jakieś glicze. Teraz testujemy czy to kwestia modowania statystyk czy bany jeszcze się nie rozeszły.

Tak

Okay, to będę tutaj zaglądać i patrzeć jak się sytuacja ma. Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów takie dzieci powtarzały klasy 3 razy z rzędu.

debil.png

Dnia 4.08.2019 o 11:25, HisNameIsChris napisał:

jak się sytuacja ma

Na 140 zmodowanych kont dwóch dostało bana? To bezpieczny ten Level up czy nie? Może akurat tych dwóch miało jakiegoś glicza za uszami?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, maserati345PL napisał:

te 2 osoby pisali ze bana dostali to na pewno gliche używali na kasę, i napewno dostali bana bo za gliche są bany.

Oceniasz i osądzasz a nie znasz sytuacji. Podejrzewam, że i tak będziesz szedł zaparte w swoje, ale wyjaśnię.

Glitche na kasę? Jedynie to, co brałem od Namo. Jeżeli to glitch na kasę - to oczywiście używałem. 
Poza tym, nic innego, więc następnym razem zanim pośpieszysz się z takim komentarzem, rozeznaj się jak wygląda sytuacja. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spooxon napisał:

Wypraszam sobie, był to nowy zakupiony klucz, a w grę przegrałem może jakieś 4 godziny.

tak działa rockstar jest na youtube  sporo money lobby 24/7 live i jakoś nie mają banów to ja nie wiem 

Edytowane przez maserati345PL

China Space GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spooxon napisał:

przegrałem może jakieś 4 godziny

a z poprzednim kontem co się stało?

3 godziny temu, maserati345PL napisał:

za gliche są bany

nie koniecznie, myślę, ze to rozrzut po fali banów z 1 sierpnia, a jak wiemy R* lubi blokować konta uczciwym graczom a odpaleni latają sobie po sesji w najlepsze

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kapik1023 napisał:

Jak zwykle zajebista robota. Naczekałem się około tygodnia, ale rozumiem, dużo osób potrzebuję hajsu i kupuję level up. Zamiast kupionych 100mln$ otrzymałem ponad 500mln$.

Ooo dobrze wiedzieć ile mniej więcej inni czekają ? I zajebiście, że Namo dołożył ci te 400 baniek jeszcze. Też zamawiałem pakiet ze 100mln, zobaczymy jak u mnie wyjdzie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum