Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda mogło być szybciej ,lecz jestem zadowolony dostałem prawie to na co było umawiane ,ale niestety moja postac nie ma pełnych statystyk do latania itd. oraz nie został uwzgledniony kod promocyjny na 100 mln  (ten koronawirus), nie napislem go wdonejcie ,ale potem szybko dopisalem w komentarzu jakas minute potem  .Z kolei jestem usatysfakcjonowany że zostały uwzglednione moje dodatkowe prośby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2017 o 18:41, Namo napisał:

200 000 000

Polecam   modera NAMO  zakupiłem wczoraj o godzinie 3 w nocy  pakiet Bojowy  o godzinie 13 następnego dnia było już wszytko zrobione nawet  więcej niż powinno , nie ma co się bać wszystko zostało zrobione błyskawicznie  dostałem dużo wyrozumiałości gdyż spierdoliłem sprawę z tokenem ,  bardzo uczciwa i wyrozumiałą osoba.  GTAFORUM najlepsza strona  jeżeli chcesz sie wzbogacić w GTA ONLINE  i nie marnować kasy na kart sharks , wielkie dzięki NAMO za zrobienie konta polecam nie spamować namo skrzynki gdyż jest zajebana . Namo  widzi co każdy pisze nawet jak nie odpisuje to wiedz , że będzie wszystko dopięte na ostatni guzik .

Edytowane przez PITEROPSX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Namo napisał:

a trzeba było w donejcie

to się czasem baguje

ale komentarz napislem przed dlugo modowaniem jesli  konieczcie musi byc w donejcie to ok trudno

a baguje sie ze ich nie widac, ale działają , czy poprostu podczas modowania się nie dało ich zrobic?

Ale i tak polecam usługę lvl up na gtaforum. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum