Skocz do zawartości

Recommended Posts

4 minuty temu, skosnygsb6 napisał:

wszystko za 25 Euro ?

Przecież masz full za 25 eur, ruszaj dupę bo chce iść film oglądać.

A czy mozna zaplacic dwoma kodami z psc czy trzeba tylko jeden podac ?? I czy kasa bedzie juz na koncie czy trzeba wejsc na sesje jak w money lobby ?

Dnia 21.04.2017 o 21:22, skosnygsb6 napisał:

wszystko za 25 Euro ?

Jeżeli system donacji ma taką opcję to tak.

32 minuty temu, Johnyy napisał:

kasa bedzie juz na koncie

Tak, kasa z Level Up jest na koncie w banku.

Jeśli mam 80lvl i chciałbym dobić do 120/125 + 100mln w banku, to czy zamknelibyśmy się w 10EUR? Jeśli nie to ile. Jeśli wyślę donate dzisiaj do około południa to jak długo czekałbym na oddanie zrobionego konta? 

5 godzin temu, owed napisał:

chciałbym dobić do 120/125 + 100mln

Żeby dobić do tych wartości trzeba kupić pakiet za 20 euro.

Tak myślałem, dzięki. Czy w takim razie wykupując pakiet za 10eur mógłbym dostać coś więcej niż 100 bezpiecznych milionów w banku? Zamiast RP.

2 godziny temu, KEENDY napisał:

juz ban

W ciągu ostatnich kilku dni R* znowu banuje na ślepo, masz pecha a nie bana przez Level Up. I tak byś go dostał, bez różnicy czy przed czy po modowaniu.

Przed chwilą, Chopin napisał:

jaki lvl

Masz pakiety podane na pierwszej stronie, wybierz sobie któryś.

Ile czasu zazwyczaj trwa modowanie konta, nie chodzi mi o to ile czasu mam czekać po wysłaniu przelewu tylko ile czasu po prostu zajmuje zmiana statystyk i dodanie pieniędzy? 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Ragnarok
      Szukam osób do klubu motocyklowego żeby porobić trochę misji pograć na luzie i z kimś bo solo trochę lipa w grze mam 38-39 poziom bez spin bez marudzenia po prostu grać for funn nick w GTA to Ragnarok_2000
    • Przez Hartomuto
      Witam!
      Mam 19 lat. szukam osób chętnych do grania na PC w GTA V. Głównie bawię się w napady i we własne "przedsiębiorstwo" jeśli można to tak nazwać, czyli chodzi tu o przywóz materiałów, wywóz towarów, sprowadzanie i sprzedawanie aut. Jeśli byłyby jakieś chętne osoby proszę pisać do mnie na pw na Social Clubie albo na Steamie. Jeśli ktoś by chciał to mogę pomóc zarobić całkiem niezłą sumkę właśnie z owych napadów. Mam ponad dwusetny poziom także można powiedzieć że troszkę się znam. Szukam osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych, ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy, w GTA ciężko samemu coś osiągnąć, a granie w samotności często się nudzi. Dodam że posiadam własnego Tsa, sprawny mikrofon.
      PS. Jeśli byłaby jakaś ekipa która szukałaby osób do gry, to się polecam.
      Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hartomuto
      Steam: http://steamcommunity.com/id/Hartomuto