Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recommended Posts

@Namo , wysłałem wczoraj donejta i według TipeeeStream został on wysłany. Po wysłaniu, pod spodem szczegółów była notka, że informację o transakcji dostanę na maila (zrzut ekranu - https://i.imgur.com/w5TJGJN.png). Nie dostałem. Otrzymałeś tego donejta czy wystąpił jakiś błąd i do Ciebie nie dotarł? W wiadomości prywatnej z danymi logowania, którą wysłałem jest nick, z którego wysyłałem donejt. Wszystko jest ok?

Edytowano przez grzesio

17 minut temu, grzesio napisał:

Nie dostałem.

Więc napisz do nich skoro to oni obiecali ci

18 minut temu, grzesio napisał:

że informację o transakcji dostanę na maila

5 godzin temu, Namo napisał:

Więc napisz do nich skoro to oni obiecali ci

Napisałem. Dostałem odpowiedź, że otrzymałeś donate'a. Kiedy mogę spodziewać się Level Up? Będziesz modować dzisiaj wieczorem?

Dnia 30.11.2017 o 20:22, matijashelo napisał:

Nie tylko PSC , Paypal , Karta

ale jesli koniecznie ci zależy na sms to kup money lobby

Można SMS płacić za lvl up tylko SMS+ Tam Daley jest link do the platnosci an tipanddonation 

Znam cię, nie potrafisz czytać i zadajesz durne pytania. Typowy cymbał który nie ogarnia świata w koło.

cymbał ps4.png

Nie dość, że gra na konsoli to jeszcze zrobił sobie murzyńską postać. Wypierdalaj być idiotą gdzieś indziej.

murzyn.png

WITAM WCZORAJ ZAKUPILEM PAYSEFCARD ZA 50ZŁ I CHCIAŁEM KUPIC LEVEL UP ALE WPISAŁEM W TRECI ZŁĄ KOMENDĘ NAPISAŁEM SIEMA MORDO POZDRAWIAM ZAMIAST LEVEL UP GTA ONLINE co mam zrobic w tej sytuacji ponieważ nie dostałem pieniędzy do gry GTA V i Levela

7 minut temu, bartusgtrol napisał:

SIEMA MORDO POZDRAWIAM

hehheheh, sam masz mordę gówniaku

5 minut temu, dfdggffgdgf napisał:

Odpowiesz mi

Nie odpisuję tym co mają w avatarze pieska

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xRappek
      Na sprzedaż mam konto rockstar z 9 lvl online cena 40 zł płatność za pomocą allegro (payu) 
      *Allegro
      GG:64173636
      Email:[email protected]
    • Przez kajart
      Witam, kupielm sobie PSC i chcialem kupic karty shark ale gdy wchodze: ESC>Online>Karty Shark i otwiera mi sie social club to wyskakuje taka wiadomosc: ''Wystąpił nieznany błąd w funkcjonowaniu usługi Rockstar Games. Spróbuj ponownie później. Uncaught SyntaxError: Invalid or unexpected token Kod:1000.104''
    • Przez nonomichal
      Mam pytanie dotyczące Securo Serv, więc mój kolega kupił biuro i czy jeżeli ja bym kupił też to możemy robić razem misje?
    • Przez Rogacz_YT
      Siemka mam problem z gta 5 nie wiem jak mam skalibrować pada w gta ?  Oglądałem poradnik u ViniPlay ale ja nie mam opcji w gta 5 kalibracja ?  Proszę o pomoc 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.