Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


Recon

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączasz do ekipy! Napisz krótką wiadomość na tym forum, a też na socjal club. Gdyż ułatwia to nam nawiązanie kontaktu z Tobą oraz przesłanie zaproszenia na Discord. 

1. Dołączasz do ekipy i wysyłasz zaproszenie do znajomych z krótką informacją. 

2. Otrzymasz odpowiedź i zaproszenie na Discord. 

3. Komunikacja głosowa to podstawa. 

Nie odpowiadasz na wiadomości lub uważasz, że komunikacja głosowa to zło. Więc to nie jest ekipa dla Ciebie. 

Niezbędne informacje są w poście tematu początkowego, czyli u góry. 

Zapraszamy zdecydowanych, którzy chcą się dobrze bawić po pracy  w wolnym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, Cichaj napisał:

Wyslalem prośbę o dodanie mnie do ekipy, mam discord, 27lat i piękny radiowy głos od kiedy miałem mutacje, pracuje zdalnie w domu przez obecną sytuację, więc nie robię nic innego tylko gram ehh. Nick na Rockstar SC: Cichaj.

A więc przyjmij zaproszenia i do boju 

4 godziny temu, Dziu napisał:

Hej! 

Wraz z kolega poszukujemy ekipy so wspólnej gry ?

Komunikacja głosowa to dla nas podstawa każdej wspólnej gry, wiek również pasuje do wytycznych w 1 poście ?

Jeżeli szukacie macie miejsce dla 2 osób, chętnie dołączymy ?

Zawsze się miejsce znajdzie. Zaproszenia poszły i zaakceptowane komunikacja to podstawa. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! 

Poszukuję ekipy do wspólnego grania ? Może nie siedzę przy kompie 24h na dobę ale znajduje czas na grę wieczorami i w weekendy ? Jestem dość nowym graczem póki co 21 lvl ale myślę że już w miarę poznałem grę na tyle żeby zagrać z ekipą ?

Pozdrawiam Grzegorz ?

Mój nick Petron7500 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Petron7500 napisał:

Siemanko ! 

Poszukuję ekipy do wspólnego grania ? Może nie siedzę przy kompie 24h na dobę ale znajduje czas na grę wieczorami i w weekendy ? Jestem dość nowym graczem póki co 21 lvl ale myślę że już w miarę poznałem grę na tyle żeby zagrać z ekipą ?

Pozdrawiam Grzegorz ?

Mój nick Petron7500 

Oczywiście zaproszenia wysłane. Jak coś to pytaj jak nie mnie to kogoś z ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 27.10.2019 o 12:26, Recon napisał:

TIGERGTA5 TG to kontynuacja i reaktywacja ekipy.

image.png.8c16ea259feca1c48b44c9a5ff8d9749.png

TIGERGTA5 TG

Ekipa w której będziesz mógł zdobywać swoje umiejętności i doświadczenie.

Prowadzić napady, misje, biznes w współpracy z członkami zespołu, którzy razem będą wspomagać.

Ekipa do napadów 4 osoby lub stała do wykonania geniusza zbrodni z napadów starych i nowych.

Przypływ dużej gotówki gwarantowany w takim zespole.

Szukam aktywnych graczy, którzy grają codziennie lub w tygodniu kilka razy oraz tych co mogą zagrać tylko w weekend.

Wiek: 24+

Komunikacja : Discord ( zaproszenie wysyłane na priv).

Więc nie zastanawiaj się i dołącz do zespołu klikając w poniższy link.

SocjalClub Ekipy: kliknij w > TIGERGTA5 TG

Zapraszamy 

ps. zainteresowani proszę o pozostawienie wiadomości poniżej

Hej jestem zainteresowany dołączeniem do ekipy mam 25 lat, prawie 700lvl w GTA oraz oczywiście discord i teamspeak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rekrutacja do ekipy wciąż aktualna.

Jest to ekipa zgrana i pomocna.

oto podstawy:

1. Komunikacja to podstawa, a więc discord. Więc, jeśli nie chcesz korzystać z komunikatora to nie jest ekipa dla ciebie. 

2. Wiek 24+ 

3. Dołączając do ekipy napisz też wiadomość co przyspieszy Twoją rekrutację oraz otrzymasz szybszy dostęp do komunikatora discord.

A więc jak już widzisz nie mamy jakiś tam skomplikowanych wymagań prawda. 

Natomiast w ekipie panuje kultura i wzajemny szacunek do drugiego gracza. 

Jeśli natomiast  masz pytania napisz wiadomość pod tym postem lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolejna aktualizacja to dodanie wyspy przez Rockstar i nowych możliwości jakie na nas czekają.  Zrobiło się ciekawie, a będzie jeszcze ciekawiej . 

Nie masz z kim grać , a chciałbyś pograć na wyższym poziomie. Zdobywać swoje umiejętności . Rozwinąć swoją działalność to tu masz gdzie. Posiadamy jako ekipa duże doświadczenie . 

Jesteś komunikatywny lubisz grać .

Zgłoś się do ekipy na SC i wyślij wiadomość PW. Ułatwi i przyspieszy to przyjęcie  oraz dołączenie na SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie masz z kim grać , a chciałbyś pograć na wyższym poziomie. Zdobywać swoje umiejętności . Rozwinąć swoją działalność to tu masz gdzie. Posiadamy jako ekipa duże doświadczenie . 

Jesteś komunikatywny lubisz grać .

Zgłoś się do ekipy na SC i wyślij wiadomość PW. Ułatwi i przyspieszy to przyjęcie  oraz dołączenie na SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum