Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety od jakiegoś czasu (mianowicie od piątku) nie mogę odpalić GTAV z poziomu launchera Rockstar Games. Wyskakuje komunikat jak w tytule. W czwartek jeszcze wszystko działało, a nagle w piątek już nie. Przeinstalowywałam samo GTA i launcher Rockstara, wyłączyłam antywirusa (w innej grze był to główny problem jej niedziałania, więc chciałam spróbować czy tutaj też pomoże), ale nic z tego. Szukałam czy ktoś jeszcze miał taki problem, ale albo nikt nie odpowiedział, albo nagle z niewyjaśnionych przyczyn zaczęło już im działać. Ogólnie odkąd używam ich osobnej platformy to same problemy mam z GTA (gra się co jakiś czas sama wyłączała, a teraz to), ale niestety inaczej już nie można odpalić gry. Jeśli ktoś coś wie jak można ten problem rozwiązać to proszę o pomoc. Wysłałam już zgłoszenie na Rockstar Support, ale nie wiem jak sprawnie to działa.

Błąd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Rogorius Też pisali tak jak wyżej, żeby usunąć pewne pliki itd, ale po którejś aktualizacji Rockstar Launchera zaczął wyskakiwać zupełnie inny błąd odnośnie karty dźwiękowej, więc to pewnie była przyczyna. Po zmianie na inne głośniki wszystko już działa jak należy. A nowy błąd wyglądał tak:

Błąd.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, 

Kilka dni temu zainstalowalem GTA V (przez epic games store), odpaliłem Rockstar Games Launcher wybieram opcję "ZAGRAJ NA EPIC GAMES". Po czym wyskakuje błąd z treścią "Program Rockstar Games Launcher nieoczekiwanire przestał działać". Support nie pomaga, i już nie wiem co mam robić... POMOCY!!! 

20210111_170915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2021 o 17:10, docentux napisał:

Witam, 

Kilka dni temu zainstalowalem GTA V (przez epic games store), odpaliłem Rockstar Games Launcher wybieram opcję "ZAGRAJ NA EPIC GAMES". Po czym wyskakuje błąd z treścią "Program Rockstar Games Launcher nieoczekiwanire przestał działać". Support nie pomaga, i już nie wiem co mam robić... POMOCY!!! 

20210111_170915.jpg

Zaloguj się do launcher i sprawdź w ustawieniach weryfikacja plików gry daj to . Błędy to norma jak wszędzie tu też są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem aplikacja launcher się nie odpala przy ładowaniu łapie zawieszkę i przestaje odpowiadać miałem tak za każdym razem gdy chciałem pograć w reda czy tam w gta. i nic nie pomaga wie ktos cos na ten temat??????zacina się na momencie łączenie z usługami rockstar games i koniec program nieoczekiwanie nie działa POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 11.01.2021 o 17:10, docentux napisał:

Witam, 

Kilka dni temu zainstalowalem GTA V (przez epic games store), odpaliłem Rockstar Games Launcher wybieram opcję "ZAGRAJ NA EPIC GAMES". Po czym wyskakuje błąd z treścią "Program Rockstar Games Launcher nieoczekiwanire przestał działać". Support nie pomaga, i już nie wiem co mam robić... POMOCY!!! 

20210111_170915.jpgSiema. Mam ten sam problem i chciałem się zapytać czy dałeś radę to naprawić a jak tak to jak??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum