Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Bardzo proszę Was o pomoc oto:  zakupiłem pudełkowe GTA 5 (nie steam)  i mam problem 

odpalam gre z zielonej ikonki "V" włącza mi się logowanie social club'a loguje się i zaczyna się wczytywanie, które trwa bez końca.

 

Zrobiłem reinstal social club i gta v , dodałem socal club do wyjątków antivira i nic. Już nie wiem co mam robić dalej?

 

mój komp na pewno spełnia wymagania  a system opr. to Windows 10 64x 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 1.12.2019 o 18:25, skmedycz napisał:

Na wszelki wypadek podaj specyfikacje kompa. Jaki system?

Przecież napisał ci że ''Na pewno jego komputer spełnia wymagania GTA V i jego system to Windows 10/ 64x''
Czego nie zrozumiałeś ? Czytaj ze zrozumieniem.
 

Dnia 13.11.2019 o 08:52, brayan12 napisał:

Witam 

Bardzo proszę Was o pomoc oto:  zakupiłem pudełkowe GTA 5 (nie steam)  i mam problem 

odpalam gre z zielonej ikonki "V" włącza mi się logowanie social club'a loguje się i zaczyna się wczytywanie, które trwa bez końca.

 

Zrobiłem reinstal social club i gta v , dodałem socal club do wyjątków antivira i nic. Już nie wiem co mam robić dalej?

 

mój komp na pewno spełnia wymagania  a system opr. to Windows 10 64x 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Powiem ci tak najpierw wywal całkowicie gta V i social club (całość gta V )  spróbuj zmienić nazwę użytkownika, jeśli to nie pomoże, spróbuj również pobrać wszystkie aktualizacje windows'a może nawet service pack'a kiedyś było to awaryjne na windowsie ale dziś nie powinno już tak być, lecz warto spróbować. Wyczyść również komputer ze zbędnych ciasteczek i cachy ccleanerem. zrestartuj komputer i dopiero wtedy zacznij instalować/pobierać GTA V, a jeśli już to nie pomoże to albo kup gta v wersję steam albo w ostateczności kompletnej desperacji przywróć do fabrycznych komputer ? Ale takie rzeczy się już robi w aktach desperacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum