Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Nie udało się połączyć z usługą biblioteki Rockstar Games


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz jeszcze sprawdzić w panelu sterowania czy masz wszytskie Visuale. Powinny być z 2005, 2008, 2010, 2012, 2013 oraz 2015 każdy w wersji 64 oraz 32 bitowej. Jak to nie pomoże to ja już nie wiem. Pozostanie chyba kontakt z suportem Rockstara lub format.

Możesz też tutaj poczytać http://www.solvusoft.com/pl/files/brak-nie-można-odnaleźćbiblioteki-błąd/dll/windows/microsoft-corporation/windows-10-operating-system/ucrtbase-dll/

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 lata później...

Witam. 
Mam problem z zainstalowaniem rockstar games launcher na PC,  na laptopie instaluje się bez problemu. 
Instalacja przebiega normalnie, potem następuje uruchomienie programu rockstar games launcher i od razu pojawia się błąd taki jak na zdj . 
Proszę o pomoc 

error.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie udało się połączyć z usługą biblioteki Rockstar Games
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli ktoś jeszcze ma ten problem to u mnie zadziałała następująca operacja:

1. Win + R --> wpisujemy msconfig --> Enter

2. Przechodzimy do zakładki "Usługi"

3. !Ważne! --> w dolnej części okienka zaznaczamy "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" (zapobiegnie to wyłączeniu jakiegoś kluczowego procesu)

4. Następnie szukamy usługi "Rockstar Game Library Service", jeśli jest odznaczona , należy ją zaznaczyć.

5. Klikamy 'Zastosuj' i 'OK'

6. Uruchamiamy ponownie komputer.

298862314_usugi.thumb.png.bf038ec4014453d6d1e186b25b74098f.png

Mam nadzieję, że komuś pomogłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, mam problem, z którym zmagam się już od kilku miesięcy, mianowicie, kiedy chcę zagrać w normalne GTA (Mam na myśli, że nie na serwerach FiveM) to podczas łączenia się z usługami Rockstar Games wyskakuje mi błąd ( taki jak w załączniku). Nie rozumiem z czego on wynika, próbowałem już uruchamiać samego Laucher'a przed włączeniem Steam'a, ale występuje wciąż ten sam problem. Uprzedzając możliwe propozycje, próbowałem odinstalować program, ale nie mogę ponieważ wyskakuje mi w/w błąd. Oraz wiem, że usługi Rockstara działają ponieważ na YouTubie oglądam filmiki YouTubera, który wraz ze swoją ekipą nagrywa filmiki z różnych wyścigów etc. także możliwość nie działania serwerów jest wykluczona.
Stąd moje pytanie: Miał już ktoś taki problem? Jeśli tak jak sobie z nim poradził?
image.png.7a0175c54736032c8c6bece29d55ef00.pngimage.png.d25e575f56c8b6c83ecf15b2225982a8.png

Ps. jeśli już był temat z podobnym pytaniem to przepraszam, że się powtarza, ale nie miałem ochoty zbyt szukać i wolałem napisać sam i opisać cała sytuację z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 6.07.2017 o 13:16, MisieKK_ napisał:

Formatu nie chce, bo strace zapis z gry fabularnej ;/

Nic nie stracisz kopiujesz z GTAV folderu do innego na drugim dysku i masz kopie fabuły. Po ponownej instalacji wklejasz do tego samego folderu i ciesz się. 

W ten sposób możesz zrobić kopię całej gry i przenieść na inny dysk. A potem tylko wklejasz i masz całą zawartość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum