Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po zainstalowaniu GTA V z płyt i instalacji nowego social clubu przy. Uruchamianiu gra wywala błąd ,, nie można wczytać social club z powodu niekompletnej instalacji (kod 16) proszę o pomoc prze instalowałem wszystko 3razy i to samo pobieram przez lachnuchera ale to 3dni pobierania i nie wiadomo czy zadziała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dnia 15.12.2019 o 18:53, mateuszysz napisał:

Witam po zainstalowaniu GTA V z płyt i instalacji nowego social clubu przy. Uruchamianiu gra wywala błąd ,, nie można wczytać social club z powodu niekompletnej instalacji (kod 16) proszę o pomoc prze instalowałem wszystko 3razy i to samo pobieram przez lachnuchera ale to 3dni pobierania i nie wiadomo czy zadziała 

Kliknij napraw grę to wszytko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się pobrać przez lachnuchera i działa tylko że po to kupiłem płyty by nie pobierać 88gb ... Na starym lechnucherze i social club działało a Tera po tych ich zmianach nowościach nie działa ? nawet nie mam takiej opcji jak ty by sprawdzić zgodność plików gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mateuszysz napisał:

Udało się pobrać przez lachnuchera i działa tylko że po to kupiłem płyty by nie pobierać 88gb ... Na starym lechnucherze i social club działało a Tera po tych ich zmianach nowościach nie działa ? nawet nie mam takiej opcji jak ty by sprawdzić zgodność plików gry ?

lachnuchera pobiera się z Socjal Club. A zobacz w ustawieniach lachnuchera aktualizacja pobieranie automatyczne

Edytowane przez Recon
Aktualizacja w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z ,,nie można wczytać social club z powodu niekompletnej instalacji (kod 16),, do tego rockstar nie znajduje mi gry na komputerze, instalowałem z płyty już kilka razy oraz przeinstalowywałem rockstara i nic ktoś coś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum