Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Jak przenieść gta5 do innego folderu


Czarny5364

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie zainstalowałem gta na dysku D)games, myślałem że folder GTA5 sam się tam utworzy lecz tak się nie stało, wszystkie pliki zainstalowały się ,,luzem" , gdy zmieniłem nazwę folderu games na GTA5 i uruchomiłem instalator bo muszę jeszcze akutalizacje pobrać to zaczęła się pobierać cała gra (84gb). Okazało się że folder games pojawił się na nowo i to w nim gra zaczęła się pobierać na nowo, musiałem przenieść pliki z folderu GTA5 do games aby aktualizacja się zaczęła normalnie instalować.

Co mam zrobić aby już po zainstalowaniu aktualizacji przenieść pliki gry do folderu GTA5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

12 godzin temu, Czarny5364 napisał:

Mianowicie zainstalowałem gta na dysku D)games, myślałem że folder GTA5 sam się tam utworzy lecz tak się nie stało, wszystkie pliki zainstalowały się ,,luzem" , gdy zmieniłem nazwę folderu games na GTA5 i uruchomiłem instalator bo muszę jeszcze akutalizacje pobrać to zaczęła się pobierać cała gra (84gb). Okazało się że folder games pojawił się na nowo i to w nim gra zaczęła się pobierać na nowo, musiałem przenieść pliki z folderu GTA5 do games aby aktualizacja się zaczęła normalnie instalować.

Co mam zrobić aby już po zainstalowaniu aktualizacji przenieść pliki gry do folderu GTA5?

Logujesz się do aplikacji Luncher na komputerze  wchodzisz w ustawienia i na grę masz po prawej przenieś do innej lokalizacji. 

Tworzysz swój folder na dysku , gdzie ma być i to tam wskazujesz podczas instalacji ścieżkę.

A teraz to utwórz folder docelowy , gdzie ma być gra i w aplikacji wskaż miejsce docelowe przeniesienia plików.

Tak to prawidłowo wygląda.

ScreenShot019.png.217e99de7ee26217f27523cfc40dfc12.pngScreenShot018.png.536471f76277b4574f023d4a798dd5de.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum