Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem jest taki, że GTA non stop crashuje się po kilku minutach gry, zacina się ekran, dźwięk ustaje i wywala grę. Reinstal gry i launchera nie pomógł. Nigdy czegoś takiego jeszcze nie miałem

Komputer mam odpowiedni pod GTA:

Procesor - AMD FX 6100 Six-Core

Karta graficzna - NVIDIA GeForce GTX 680 4GB

Pamięć RAM - 8GB

Dwa nowe dyski

20191226_182744.jpg

15773817165822102020248417659012.jpg

15773817706883339399047001785354.jpg

15773818159529197910758305761747.jpg

15773818444576498417331721686871.jpg

Edytowane przez Bertono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety od trzech dni mam ten sam problem ?

Wina leży najprawdopodobniej po stronie karty graficznej i sterownikach. Wyskakiwał Ci problem o "Sterownik NVIDIA Kernel coś tam przestał działać? 

Mi to czasem ustaję, odinstalowałem sterowniki i zainstalowalem ponownie ze strony NVIDII i w miarę git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj mam ten sam problem... ponad to laptop grzeje mi sie nieraz do ponad 70stopni .... ustawienia mam wedlug optymalizacji przed Geforce Experience ale po tym jak dwa razy mi sie gra zwiesila zmniejszylem niektore parametry z Ultra na B.wysokie lecz problem nadal wystepuje. Ma ktos na  to jakis sposob ? Mysle ze przy laptopie Asus ROG Zephyrus M Gu502Gv nie powinno byc problemu z ta gra -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2020 o 09:20, wifirifi89 napisał:

Witaj mam ten sam problem... ponad to laptop grzeje mi sie nieraz do ponad 70stopni .... ustawienia mam wedlug optymalizacji przed Geforce Experience ale po tym jak dwa razy mi sie gra zwiesila zmniejszylem niektore parametry z Ultra na B.wysokie lecz problem nadal wystepuje. Ma ktos na  to jakis sposob ? Mysle ze przy laptopie Asus ROG Zephyrus M Gu502Gv nie powinno byc problemu z ta gra -_-

Gra nie ma problemu tylko Twój sprzęcik nie wyrabia, a grafika tym bardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wifirifi89 napisał:

Sprzet nie wyrabia? i7-9750H, 16gb ramu i rtx 2060 nie daje rady ogarnac gta5 ? a Wiedzmina 3 odpalam na Uber i smiga w 40-60fps bez problemu.

Jak sam widzisz. A parametry można zobaczyć wpisując nazwę laptopa. Jeśli masz 70 o C ciepłe klawisze i tuchpad przy graniu to powinieneś mieć dodatkowe chłodzenie od dołu

 Zintegrowany układ graficzny Intel® UHD Graphics 630 i nVidia® GeForce RTX2060? , a tak to wygląda w tym artykule dla karty graficznej RTX pod PC z średniej półki > test karty graficznej RTX pod PC

ScreenShot018.png.b08420e74399897d23a26ee531a33bbe.png

Minimalne wymagania sprzętowe GTA V PC

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz (cztery rdzenie) lub AMD Phenom 9850 2.5 GHz (cztery rdzenie)
  • Pamięć operacyjna: 4 GB
  • Karta grafiki: GeForce 9800 GT (1 GB pamięci) lub Radeon HD 4870 (1 GB pamięci)
  • System operacyjny: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8 lub Windows 8.1 (wszystkie 64-bitowe)
  • Wymagane miejsce na dysku HDD: 65 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe GTA V PC

  • Procesor: Intel Core i5 3470 3.2 GHz (cztery rdzenie) lub AMD X8 FX-8350 4 GHz (osiem rdzeni)
  • Pamięć operacyjna: 8 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTX 660 GT (2 GB pamięci) lub Radeon HD 7870 (2 GB pamięci)
  • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8 lub Windows 8.1 (wszystkie 64-bitowe)
  • Wymagane miejsce na dysku HDD: 65 GB

Laptop to laptop co z tego , że gamingowy jak nim nigdy nie będzie, a kolejny chwyt marketingowy.

W tej cenie można postawić porządny stacjonarny i bez zająknięcia osiągnie ponad 100fps , a w SLI ponad 200fps, ale nie będzie mobilny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recon dzięki za tak konkretne opisanie co i jak. Mysle wlasnie nad zakupem plyty chlodzacej do laptopa, bo wychodzi na to ze w tym co mam teraz to chlodzenie nie jest najlepsze, poprzednio mialem MSI GV62-8RE i na nim odpaliłem GTA 5 i tamten się tak nie grzał. Stacjonarnego komputera nie za bardzo moge sobie złożyć ponieważ jestem za granicą na pokoju poki co, wiadomo że laptop to nie PC ale mialem nadzieje ze na takim sprzecie nie powinno byc problemow. No nic, jeszcze cos pokombinuje ale i tak dzieki za wypowiedz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2020 o 19:47, Recon napisał:

Jak sam widzisz. A parametry można zobaczyć wpisując nazwę laptopa. Jeśli masz 70 o C ciepłe klawisze i tuchpad przy graniu to powinieneś mieć dodatkowe chłodzenie od dołu

 Zintegrowany układ graficzny Intel® UHD Graphics 630 i nVidia® GeForce RTX2060? , a tak to wygląda w tym artykule dla karty graficznej RTX pod PC z średniej półki > test karty graficznej RTX pod PC

ScreenShot018.png.b08420e74399897d23a26ee531a33bbe.png

Minimalne wymagania sprzętowe GTA V PC

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz (cztery rdzenie) lub AMD Phenom 9850 2.5 GHz (cztery rdzenie)
  • Pamięć operacyjna: 4 GB
  • Karta grafiki: GeForce 9800 GT (1 GB pamięci) lub Radeon HD 4870 (1 GB pamięci)
  • System operacyjny: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8 lub Windows 8.1 (wszystkie 64-bitowe)
  • Wymagane miejsce na dysku HDD: 65 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe GTA V PC

  • Procesor: Intel Core i5 3470 3.2 GHz (cztery rdzenie) lub AMD X8 FX-8350 4 GHz (osiem rdzeni)
  • Pamięć operacyjna: 8 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTX 660 GT (2 GB pamięci) lub Radeon HD 7870 (2 GB pamięci)
  • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8 lub Windows 8.1 (wszystkie 64-bitowe)
  • Wymagane miejsce na dysku HDD: 65 GB

Laptop to laptop co z tego , że gamingowy jak nim nigdy nie będzie, a kolejny chwyt marketingowy.

W tej cenie można postawić porządny stacjonarny i bez zająknięcia osiągnie ponad 100fps , a w SLI ponad 200fps, ale nie będzie mobilny. 

Ja ci powiem że te wymagania to często nic nie znaczą. Miałem laptopa Asus S510U i Gta 5 chodziło bardzo dobrze, ok 90 fps, ale się popsuł. Byłem zmuszony kupić drugiego, teoretycznie też model S510UN , i nie da się grać bo mam ledwo 50 fps i się zacina. I dlaczego? Parametry te same, nie wiem sterowniki karty graficznej inne czy co? Laptop ma garte graficzną MX1050

Edytowane przez skmedycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum