Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Spadki FPS'ów w mieście


asdkord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam spory problem, zakupiłem dziś (27.12.19r.) GTA V, problem polega na tym, że w mieście gdy chodzę i jeżdżę mam spadki do 7-10FPS przez kilka sekund, po czym wracają ok 40FPS i tak co chwile, po za obszarem miasta FPSy są stałe, ustawienia w grze są najniższe jakie są tylko możliwe, wina parametrów komputera?
PARAMETRY
Karty Graficzne: Intel Graphics 620 i Radeon 520
Procesor: Indel Core i5-7200u 2.50GHz-2.70GHz
RAM: 8GB
System: Windows 10 64 bitowy
720GB wolnego miejsca na dysku
Dodam, że komputer jest świeżo po resecie, a antywirus jest wyłączony.

Edytowane przez asdkord
Błąd literowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, asdkord napisał:

Witam,
mam spory problem, zakupiłem dziś (27.12.19r.) GTA V, problem polega na tym, że w mieście gdy chodzę i jeżdżę mam spadki do 7-10FPS przez kilka sekund, po czym wracają ok 40FPS i tak co chwile, po za obszarem miasta FPSy są stałe, ustawienia w grze są najniższe jakie są tylko możliwe, wina parametrów komputera?
PARAMETRY
Karty Graficzne: Intel Graphics 620 i Radeon 520
Procesor: Indel Core i5-7200u 2.50GHz-2.70GHz
RAM: 8GB
System: Windows 10 64 bitowy
720GB wolnego miejsca na dysku
Dodam, że komputer jest świeżo po resecie, a antywirus jest wyłączony.

Spróbuj w grze wejść w ustawienia i wyłącz bajery w grafice na wysokie lub średnie, też zmniejsz zagęszczenie ludności. Zobacz czy to pomaga jak nie to jeszcze powyłączaj zbędne detale 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Recon napisał:

Spróbuj w grze wejść w ustawienia i wyłącz bajery w grafice na wysokie lub średnie, też zmniejsz zagęszczenie ludności. Zobacz czy to pomaga jak nie to jeszcze powyłączaj zbędne detale 

Właśnie zaczynałem grę z domyślnymi ustawieniami, po spadkach przełączyłem wszystko na najmniejsze co się da, wydawało mi się nawet, że nie dość ze to nie pomogło to nawet minimalnie pogorszyło. Jak robiłem test FPS-ów w GTA to nawet przy poruszaniu się samolotem poza terenem miasta jest około 40-50 a w mieście skacze od np. 7 do 30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, asdkord napisał:

Właśnie zaczynałem grę z domyślnymi ustawieniami, po spadkach przełączyłem wszystko na najmniejsze co się da, wydawało mi się nawet, że nie dość ze to nie pomogło to nawet minimalnie pogorszyło. Jak robiłem test FPS-ów w GTA to nawet przy poruszaniu się samolotem poza terenem miasta jest około 40-50 a w mieście skacze od np. 7 do 30 

Masz zintegrowana kartę graficzną i nie nadąża. Jest słaba poprostu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum