Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji


FortiF1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z GTA V. Miałem zainstalowane od ponad rok. Wersja pudełkowa. Pewnego razu musiałem zainstalować na miejsce Social Club to Rockstar Games Launcher, po jej instalacji nie mogłem odpalić GTA V bo launcher uwaza ze nie ma zainstalowanej gry mimo że jest... I chce abym pobrał z internetu 80GB. Odinstalowalem wszystko, ponownie zainstalowałem gre oraz Rockstar Games Launcher i znów jest to samo... W Rockstar Games Launcher widnieje po lewej stronie w mojej bibliotece GTA V, więc tym bardziej to dziwne. ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dnia 31.12.2019 o 21:45, FortiF1 napisał:

Witam. Mam problem z GTA V. Miałem zainstalowane od ponad rok. Wersja pudełkowa. Pewnego razu musiałem zainstalować na miejsce Social Club to Rockstar Games Launcher, po jej instalacji nie mogłem odpalić GTA V bo launcher uwaza ze nie ma zainstalowanej gry mimo że jest... I chce abym pobrał z internetu 80GB. Odinstalowalem wszystko, ponownie zainstalowałem gre oraz Rockstar Games Launcher i znów jest to samo... W Rockstar Games Launcher widnieje po lewej stronie w mojej bibliotece GTA V, więc tym bardziej to dziwne. ma ktoś jakiś pomysł?

Wejdź do Launchera i sprawdź zgodność plików lub wskaż miejsce docelowe gry.

172523943_UstawieniaGTA5.png.2a7a6c1ad89fdf9b99a3e643b6bce201.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach launchera kliknąłem "znajdź zainstalowane gry na tym komputerze" i nic nie znajduje. Mimo że gra jest zainstalowana. Gdy odpalam GTA V ze skrótu to odpala mi się social club to pokazuje błąd kod 16 rzekomo z powodu niekompletnej instalacji. 3 raz zainstalowałem ta grę i ciągle ten sam problem. A w launcherze po lewej stronie widnieje w Mojej Bibliotece GTA, ale nie jako zainstalowane... Proszę o pomoc bo kiedyś gra zawsze działała dopóki tego Launchera nowego nie wprowadzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Recon napisał:

Wejdź do Launchera i sprawdź zgodność plików lub wskaż miejsce docelowe gry.

172523943_UstawieniaGTA5.png.2a7a6c1ad89fdf9b99a3e643b6bce201.png

Tak wygląda na zrzucie prawidłowo zainstalowana gra. Masz zobacz pliki zapisu gry , gdy klikniesz otwórz będzie tam folder z plikami profilu.

Zobacz folder instalacyjny to po kliknięciu w otwórz będzie twój folder , gdzie została zainstalowana gra lub ten, gdzie wskazałeś podczas instalacji. Tu możesz mieć na innym dysku.

Jeżeli masz zainstalowaną grę to możesz ją sobie przenieść na inny dysk lub gdzie chcesz. Masz ścieżkę dostępu do gry, gdzie będzie to już nowa lokalizacja. 

902198608_PrzenoszenieinstalacjiGTA5.png.6fd6c6760396e87af6a9a52c43eba107.png

Nie prawidłowa instalacja

Uruchamiasz launchera od socjal clubu i wchodzisz w ustawienia ( zrób zrzut tego okna i wstaw jeśli nie wiesz) ( masz tak samo jak u mnie po lewej gta w menu ? i pozostałe). 

Jak nie to kliknij przenieś zainstalowaną grę utworzysz nową lokalizację i zainstalujesz. A tamten stary folder po wszystkim usuniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda u mnie na załączonych zdjęciach. Folder z grą waży równe 55GB ale to może dlatego że bez aktualizacji są. I kółko się zamyka bo nie jestem w stanie nic zrobić. Gdy klikam "zainstaluj" chce mi pobrać całą grę przez internet. Od razu zaznaczam że podczas instalacji gry z płyt wszystko bez problemów przebiega

as.jpg

as2.jpg

as3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie mozna wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji (kod 16).

Przecież ty masz stara wersję launchera . Wejdź na stronę Socjal Club i ja pobierz najnowsza wersje zainstaluj i potem zainstaluj grę przez niego. Wejdź w ustawienia i niech sprawdzi na dysku, czy ja wykrywa. Jeśli nie to trzeba ją pobrać przez launcher. Wskazujesz folder ten gdzie już masz zainstalowana gta. 

Przeciez masz wyraźnie w komunikacie co trzeba robić. A Ty swoje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersję Launchera mam najnowszą - taka sama jak Ty powyżej na zdjęciach. Odinstalowałem grę, zostawiłem launchera na dysku. Ponownie zainstalowałem i znów jest ten sam problem Kod 16 przy uruchomieniu gry. Gra widocznie potrzebuje starego social club. A ten nowy launcher nie widzi gry zainstalowanej z płyt... Ale gdy odpalam launchera to jest okienko "zainstaluj" a przecież mam ją zainstalowaną... Nie rozumiem po prostu tego. Mam grę z której nie mogę korzystać.

asd.jpg

Edytowane przez FortiF1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FortiF1 napisał:

Wersję Launchera mam najnowszą - taka sama jak Ty powyżej na zdjęciach. Odinstalowałem grę, zostawiłem launchera na dysku. Ponownie zainstalowałem i znów jest ten sam problem Kod 16 przy uruchomieniu gry. Gra widocznie potrzebuje starego social club. A ten nowy launcher nie widzi gry zainstalowanej z płyt... Ale gdy odpalam launchera to jest okienko "zainstaluj" a przecież mam ją zainstalowaną... Nie rozumiem po prostu tego. Mam grę z której nie mogę korzystać.

asd.jpg

Zrób tak jak Ci nakazuje. Przy instalacji wskaż ten folder z grą co masz zainstalowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam ten sam problem co kolega dziś kupiłem grę zainstalowałem ją z 7 płyt i chciałem ją odpalić i wogólę nie chciała mi się włączyć i wyskakiwał mi ten sam błąd i pobrałem  lanchera i pobrało mi dosłownie 55 gb podstawowej wersji  z 1 min a musi mi pobrać 88 GB i potem co mam zrobić panowie jak mi się pobierze sie te 88 GB  NORMALNIE MI SIĘ uruchomi się gta czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2020 o 18:33, Eddy25 napisał:

Witam mam ten sam problem co kolega dziś kupiłem grę zainstalowałem ją z 7 płyt i chciałem ją odpalić i wogólę nie chciała mi się włączyć i wyskakiwał mi ten sam błąd i pobrałem  lanchera i pobrało mi dosłownie 55 gb podstawowej wersji  z 1 min a musi mi pobrać 88 GB i potem co mam zrobić panowie jak mi się pobierze sie te 88 GB  NORMALNIE MI SIĘ uruchomi się gta czy nie ?

musi być pełna zawartość teraz możesz zrobić zgodność plików , aby uzupełnił masz tu w tym temacie co i jak patrz zrzuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, bartalas5 napisał:

Witam, ma taki sam problem. Czy któryś z kolegów może powiedzieć czy udało mu się to zrobić i czy gra działa. Nie uśmiecha mi się pobierać 88.8 GB.

Nie musisz pobierać. Wystarczy zrobić kopie pliku gry i ją się wykorzystuje przy instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2020 o 12:46, bartalas5 napisał:

Gdzie to skopiować? Gdzie wkleić? Nie rozumiem.

A gdzie masz zainstalowaną grę ? to tam wchodzisz i kopiujesz ten folder z grą GTA V i przechodzisz na inny dysk np. B i tam tworzysz folder kopia GTA po otwarciu tego folderu wklej to wszystko. 

A podczas nowej instalacji GTA V uruchamiasz launcher i klikasz zainstaluj po utworzeniu się folderu z grą , czyli GTA V przerywasz proces instalacji.

Teraz kopiujesz tą kopię jej zawartość do tego folderu co ma być zainstalowana to wszystko. Na dokładkę jeśli coś nie chodzi to robisz weryfikację plików gry. 

Czy teraz już rozumiesz  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam problem z uruchomieniem GTA 5. Pobrałem i zainstalowałem najnowszy Launcher ze strony z tej strony https://pl.socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher.

Kiedy uruchamiam GTA, wyskakuje błąd "Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji (kod 1008) Wyjdź z gry i przeinstaluj najnowszą wersję Social Club".

Dodam, że zarejestrowałem się na Social Club i przeszedłem wszystkie wymagane autoryzacje. Przejrzałem wiele poradników i nic... Ktoś ma jakiś pomysł, co z tym można zrobić?

capture_001_16052020_211845.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji

Witam mam następujący problem z Rockstar Games Launcher. Mam grę pudełkową wszystko działało dobrze dzisaj włączyłem i zamiast normalego jak zawsze przycisku "zagraj"zobaczyłem "zagaj na steam" ktos wie jak to naprawić żeby dzialało normalnie bez reinstalacji całej gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dexter2055 napisał:

Witam mam następujący problem z Rockstar Games Launcher. Mam grę pudełkową wszystko działało dobrze dzisaj włączyłem i zamiast normalego jak zawsze przycisku "zagraj"zobaczyłem "zagaj na steam" ktos wie jak to naprawić żeby dzialało normalnie bez reinstalacji całej gry ?

Masz jedną grę gta na steam tak ?  czy dwie gry gta ?

Z tą reinstalacją to ty się tak nie wyrywaj poczekaj. Jak to wygląda po ponownym uruchomieniu komputera ? możesz załączyć tu zrzut zobaczymy co i jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Recon napisał:

Masz jedną grę gta na steam tak ?  czy dwie gry gta ?

Z tą reinstalacją to ty się tak nie wyrywaj poczekaj. Jak to wygląda po ponownym uruchomieniu komputera ? możesz załączyć tu zrzut zobaczymy co i jak 

Mam jedną kopie normalną nie na steam. I jak klikam znajdź grę to nic nie wyszukuje, przeinstalowałem dwa razy usunąłem wszystkie pliki z dokumentów launchera uruchomiłem ponownie komputer zainstalowałem i nadal tak samo jest

Bez tytułu2.jpg

Bez tytułu3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dexter2055 napisał:

Mam jedną kopie normalną nie na steam. I jak klikam znajdź grę to nic nie wyszukuje, przeinstalowałem dwa razy usunąłem wszystkie pliki z dokumentów launchera uruchomiłem ponownie komputer zainstalowałem i nadal tak samo jest

Bez tytułu2.jpg

Bez tytułu3.jpg

Na to wygląda , że masz połaczone konto z steam. Musisz przejść na steam i tam odłaczyć lub wykonaj jak poniżej

Jeśli chcesz przejść ze Steam-GTAV do Rockstar-GTA , wykonaj następujące czynności:

 

1. Przejdź do katalogu Steam dla Grand Theft Auto V (Pliki programów - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V)

 

2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu).

 

3. Pobierz klienta gry Rockstar do pobrania (dostępny na stronie Social Club, kliknij mały ekwipunek obok swojego imienia i gier)

 

4. Użyj właśnie pobranego pliku .exe, aby naprawić pliki.

 

5. Uruchom za pomocą PlayGTAV.exe

 

Jeśli chcesz przejść z Rockstar-GTA do Steam-GTAV , wykonaj następujące czynności:

 

1. Przejdź do katalogu gry, gdziekolwiek go zapisałeś. Zakładam, że będą to Pliki Programów w ramach Rockstar Games lub Grand Theft Auto V.

 

2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu).

 

3. Wybierz Grand Theft Auto V w katalogu Steam i zacznij go instalować. Następnie zatrzymaj tę instalację.

 

4. Skopiuj wszystkie pliki gry do plików programu - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V.

 

5. Wznów instalację. Nie powinien już niczego pobierać, ale może dodać kilka dodatkowych plików.

 

6. Prawym przyciskiem myszy kliknij Grand Theft Auto V na liście gier Steam, kliknij Właściwości, kliknij Pliki lokalne, a następnie kliknij Zweryfikuj integralność pamięci podręcznej gry.

 

7. Poczekaj, aż zweryfikuje i pobierze wszystko, co musi zastąpić (może to chwilę potrwać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam oto mój problem.
gra zainstalowana, problem z bledem kod 16.
problem z sc. Po wpisaniu kodu weryfikacyjnego nie pojawila sie mi gra. kod juz nie wazny wyskakuje. czyli za 1 razem sie udalo i go system ich przyja natomiast nie mam gta v w sc i gdy daje w ustawieniach szukaj gier to nie znajduje nic. Proszeo pomoc...
dodam, ze gre kupilem nowa. forma - płyty.

gta v.jpg

23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników online

  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum