Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji


FortiF1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Zakupiłem wersje pudełkową GTA V (7płyt) i również wyskakuje mi błąd Nie można wczytać social club z powodu niekompletnej instalacji (kod16). Oczywiście Rockstar Launcher mam najnowszą wersję. Czy komuś się udało rozwiązać ten problem? Nie bardzo mam ochotę ściągać teraz przez neta 90 GB skoro specjalnie zakupiłem wersję na DVD. 

Będę wdzięczny za odpowiedzi bo nie ukrywam, że mnie taka sytuacja irytuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.01.2021 o 18:11, pogchampior napisał:

czy jak mam wersję pudełkowa z płytami DVD i kod do rockstar to wystarczy że pobiore GTA z rockstara i będzie działać czy też muszę pobrać z płyt i później dopiero z rockstara?? Proszę o szybką odpowiedź

Nie do końca tak. Z tej strony pobierasz launcher Strona Rockstar pobranie Launchera do instalacji i to przez niego będzie wszystko się odbywało tj cały proces instalacji gry w komunikatach będzie której płyty potrzebuje. Choć na płycie pierwszej jest ten launcher, ale to stara wersja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Borecki44 napisał:

Witam, taki sam temat, w moim przypadku wygląda to tak że mam gre z pudełka a nie chce mi jej dać jako gotowej... i tak samo mam że niekompletna instalacja:

Pozdrawiam was i proszę o pomoc

niby gta jest a nie ma.png

no i nie ma gta 5.png

Po zalogowaniu masz ustawienia to tam wejdź i daj weryfikację plików gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Borecki44 napisał:

Wyskakuje mi że znaleziono gre, jak w pierwszym screenie, ale po kliknięciu "dodaj" gra dalej nie wskakuje i jest jak na drugim screenie.

A widzisz grę zainstalowaną w folderze tym przez launcher.

Po uruchomieniu się launchera wejdź u góry w koło zębatki ( ustawienia) nie loguj się jeszcze

1910838745_ScreenShot010_LI(2).jpg.c4c4e8e1862b3bbd53ef3c788bf31566.jpg

ScreenShot011_LI.jpg.5ac1b921cfc2ec1c8d83452d90f0a27c.jpg

Teraz po znalezieniu gry powinna być w bibliotece. Zaloguj się 

ScreenShot012_LI.jpg.940834c7bd91864e85a8ba0672633943.jpg

 Teraz po wejściu w ustawienia będziesz widział swoje zainstalowane gry.

ScreenShot013.png.f860c63b69c2555ce9e28fd2b2c32fd9.png

A teraz jak już masz to to wejdź znowu do ustawień tam masz wszystko co jest potrzebne 

ScreenShot014.thumb.png.489aaee8fd77f9c2736676b7773cfee3.png

Jeśli nadal masz problem daj znać to zobaczymy co dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Recon napisał:

A widzisz grę zainstalowaną w folderze tym przez launcher.

Po uruchomieniu się launchera wejdź u góry w koło zębatki ( ustawienia) nie loguj się jeszcze

1910838745_ScreenShot010_LI(2).jpg.c4c4e8e1862b3bbd53ef3c788bf31566.jpg

ScreenShot011_LI.jpg.5ac1b921cfc2ec1c8d83452d90f0a27c.jpg

Teraz po znalezieniu gry powinna być w bibliotece. Zaloguj się 

ScreenShot012_LI.jpg.940834c7bd91864e85a8ba0672633943.jpg

 Teraz po wejściu w ustawienia będziesz widział swoje zainstalowane gry.

ScreenShot013.png.f860c63b69c2555ce9e28fd2b2c32fd9.png

A teraz jak już masz to to wejdź znowu do ustawień tam masz wszystko co jest potrzebne 

ScreenShot014.thumb.png.489aaee8fd77f9c2736676b7773cfee3.png

Jeśli nadal masz problem daj znać to zobaczymy co dalej ...

Niestety nie pomogło, przed logowaniem w ogóle nie chciał znaleźć, dopiero po resecie, ale nie wskakuje mi gra jako zainstalowana... nie wiem dlaczego ?
 

Dodam tylko że grę miałem na innym koncie, ale powinno ją wychwytywać mimo wszystko, prawda? bo jest zainstalowana, nie wiem czy to przez płytkę? ?

(wpierw próbowałem niezalogowany, nie znalazło, to dałem na zalogowanym i potem wylogowałem i tam znowu dałem i zalogowałem i nie ma nic).

image.thumb.png.fbf7f5bcb4a7b81b5d7e528244ad77e9.png

image.thumb.png.3bdea4c7de3ac8fb4b4cbc88da8a58bb.png

Edytowane przez Borecki44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Borecki44 napisał:

Niestety nie pomogło, przed logowaniem w ogóle nie chciał znaleźć, dopiero po resecie, ale nie wskakuje mi gra jako zainstalowana... nie wiem dlaczego ?
 

Dodam tylko że grę miałem na innym koncie, ale powinno ją wychwytywać mimo wszystko, prawda? bo jest zainstalowana, nie wiem czy to przez płytkę? ?

(wpierw próbowałem niezalogowany, nie znalazło, to dałem na zalogowanym i potem wylogowałem i tam znowu dałem i zalogowałem i nie ma nic).

image.thumb.png.fbf7f5bcb4a7b81b5d7e528244ad77e9.png

image.thumb.png.3bdea4c7de3ac8fb4b4cbc88da8a58bb.png

Spróbuj jeszcze przenieść pliki gry na inna lokalizację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ten sam problem kupiłem grę parę godzin temu zainstalowała się błąd 16 a więc zainstalowałem launcher na nowo wykorzystałem kod w launcher mam go w bibliotece ale jak klikam w ikonę GTA 5 na razie bez aktualizacji i jest ten sam błąd co robić ten problem jest przez ten głupi launcher który wprowadzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 22.05.2020 o 18:43, Recon napisał(a):

Na to wygląda , że masz połaczone konto z steam. Musisz przejść na steam i tam odłaczyć lub wykonaj jak poniżej

Jeśli chcesz przejść ze Steam-GTAV do Rockstar-GTA , wykonaj następujące czynności:

 

1. Przejdź do katalogu Steam dla Grand Theft Auto V (Pliki programów - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V)

 

2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu).

 

3. Pobierz klienta gry Rockstar do pobrania (dostępny na stronie Social Club, kliknij mały ekwipunek obok swojego imienia i gier)

 

4. Użyj właśnie pobranego pliku .exe, aby naprawić pliki.

 

5. Uruchom za pomocą PlayGTAV.exe

 

Jeśli chcesz przejść z Rockstar-GTA do Steam-GTAV , wykonaj następujące czynności:

 

1. Przejdź do katalogu gry, gdziekolwiek go zapisałeś. Zakładam, że będą to Pliki Programów w ramach Rockstar Games lub Grand Theft Auto V.

 

2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu).

 

3. Wybierz Grand Theft Auto V w katalogu Steam i zacznij go instalować. Następnie zatrzymaj tę instalację.

 

4. Skopiuj wszystkie pliki gry do plików programu - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V.

 

5. Wznów instalację. Nie powinien już niczego pobierać, ale może dodać kilka dodatkowych plików.

 

6. Prawym przyciskiem myszy kliknij Grand Theft Auto V na liście gier Steam, kliknij Właściwości, kliknij Pliki lokalne, a następnie kliknij Zweryfikuj integralność pamięci podręcznej gry.

 

7. Poczekaj, aż zweryfikuje i pobierze wszystko, co musi zastąpić (może to chwilę potrwać).

jak teraz przywrócić GtaV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników online

  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum