Skocz do zawartości
STALKER_2K_PL

Jakieś rady żeby bana nie dostać

Recommended Posts

Siemka macie może jakieś rady żeby bana nie dostac jak się zbierze te 100mln .przeniosłem postać z ps3 miała 192 lvl i 580mln z czego wydałem ok 200 , 3 dni później BAN i restart konta do zera. To była wina tego ze kasę za szybko wydałem , czy może tego ze kasa w banku była ok 400mln . Bardzo proszę o pomoc jesteście moją ostatnia nadzieja , jak teraz dostane bana to tego nie wytrzymam... ...w grupie gta polska na fb zostałem potraktowany jak śmieć i ludzie mówili żebym nauczył się grav, wymadrzali się jakich to oni modów nie mają gdy próbowałem sprzedać to w/w konto na allegro i mówili że takie konta to oni za darmo robią. Proszę nie chce Perma jestem i tak już psychicznie wynoszczony po tym jak dostałem wiadomość na email, nie spałem wtedy 2 noce..

Screenshot_2017-02-22-05-36-16.png

Namo    1465
12 minut temu, STALKER_2K_PL napisał:

macie może jakieś rady

Grasz w GTA V, grę którą nieudolnie zarządza R*. Musisz przyzwyczaić się, że ogrywając ten tytuł możesz dostać bana za nic. Nie ma reguły, czy masz wchuj hajsu, czy porobiony poziom RP czy auta kopiowane. Możesz grać uczciwie i tak dostaniesz bana, (Vini, Mentorski) to jest totolotek, funkcja random. Możesz zminimalizować ryzyko bana nie grzebiąc przy samochodach, mając mniej hajsu ale są znane przypadki w których to się nie sprawdza. Żeby nie dopierdalać

12 minut temu, STALKER_2K_PL napisał:

nie spałem wtedy 2 noce

zaopatrz się w drugi klucz GTA V lub lewe konto i miej wyjebane na R*. Zawsze możesz liczyć, że podmoduję Ci konto ku komfortowej grze. Pamiętaj, #JebaćRockstar

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Dejvidson
      Witam, 
      poszukujemy dwóch graczy do Gta v online płeć żeńska miłe widziana
    • Przez Squbanyy69
      Witam mam na sprzedaż 2x konto gta v social club niestety z banem .. Sprzedaje moze przynajmniej ktoś kupi zeby sobie popykać w single'a  płatnośc psc cena za 1 konto : 20zł