Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


Kubasss

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kubasss napisał:

Niedawno gdy chcialem włączyć gta, to wyskoczył mi na ekran błąd w szarym prostokacie z numerem błędu 7002.1. I pisze ze nie można znaleźć kompatybilnego urządzenia wyjściowego jak ze wszystkimi jest ok. Myślę że to przez ten launcher rockstara

Zrób sprawdzenie poprawności plików 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 godzin temu, MajkelekM12345 napisał:

tak wygląda ten błąd i macie ss

https://imgur.com/8OL0Z2Y 

No tak i w czym macie problem sam komunikat jasno wskazuje co należy zrobić, oraz gdzie należy zgłosić błąd jest podany numer tego błędu. A także strona suportu 

Menadżer urządzeń - proszę sobie zaktualizować sterowniki od monitora nie te domyślne tylko te od producenta i tak samo dotyczy to karty graficznej itd... 

Każde urządzenie począwszy od płyty głównej po myszkę zawsze aktualizujemy sterownikami producenta , a nie domyślnie przez system, gdyż nie zawierają wszystkiego, a tylko podstawę do działania.

Proszę zacząć od sterownika monitora ściągamy je z strony producenta jeśli nie było wraz z monitorem rozpakowujemy it instalujemy, a następnie zaktualizować sterownik karty graficznej do najnowszej wersji. Przy instalacji sterownika graficznego starą wersję całkowicie usuwamy zaczynamy od czystej instalacji. Proszę o zwracanie uwagi na komunikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że stary problem, ale na wszelki (czasem pomaga) (win 10)

Klikamy prawym myszki na pulpicie na skrót "Rockstar Games Launcher"

Z rozwiniętego menu wybieramy "Otwórz lokalizację pliku"

Wchodzimy w folder "Redistributables", następnie w "SocialClub"

Instalujemy ponownie plik "Social-Club-Setup"

To tyle.

Edytowane przez Fluk82
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ten sam problem, żadne z sugerowanych rozwiązań mi nie pomogło, a już na pewno pomocnym nie było wymądrzanie się @Recon  
W moim przypadku należało podłączyć pełen zestaw głośników (słuchawki na USB lub głośnik JBL podłączony przez złącze jack nic nie pomogły) 
Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Koney9 napisał:

Miałem ten sam problem, żadne z sugerowanych rozwiązań mi nie pomogło, a już na pewno pomocnym nie było wymądrzanie się @Recon  
W moim przypadku należało podłączyć pełen zestaw głośników (słuchawki na USB lub głośnik JBL podłączony przez złącze jack nic nie pomogły) 
Pozdrawiam 

Widzę, że nie umiesz czytać @koney9 z zrozumieniem. Patrz post autora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Recon napisał:

Widzę, że nie umiesz czytać @koney9 z zrozumieniem. Patrz post autora 

Uwaga @Recon cytuje post autora „ wyskoczył mi na ekran błąd w szarym prostokacie z numerem błędu 7002.1. I pisze ze nie można znaleźć kompatybilnego urządzenia wyjściowego jak ze wszystkimi jest ok” 

Z moim sprzętem tez wszystko było „Ok” musiałem jednak zamienić głośnik JBL na pełen zestaw głośników. 

Forum jest od tego żeby sobie pomagać, wiec zamiast się wymądrzać i czepiać, pomagajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Koney9 napisał:

Uwaga @Recon cytuje post autora „ wyskoczył mi na ekran błąd w szarym prostokacie z numerem błędu 7002.1. I pisze ze nie można znaleźć kompatybilnego urządzenia wyjściowego jak ze wszystkimi jest ok” 

Z moim sprzętem tez wszystko było „Ok” musiałem jednak zamienić głośnik JBL na pełen zestaw głośników. 

Forum jest od tego żeby sobie pomagać, wiec zamiast się wymądrzać i czepiać, pomagajmy.

@Koney9  to co doradzam jest dla inteligentnych ludzi, którzy czytają i rozumieją . A  to ty się tu wymądrzasz  i nie życzę sobie , abyś dalej komentował swoje mądrości pod moim tematem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Koney9 napisał:

@Recon Skoro uważasz, że nie mam racji to dlaczego się tak zdenerwowałeś ? 
Piszę na tym forum żeby komuś pomóc, a twoje odsyłanie ludzi do działu suportu jest niezbyt pomocne.
Bez odbioru

@Koney9  od kiedy się zarejestrowałeś od razu walisz na mój temat, że się wymądrzam   , gdzie w którym pocie ?. Odsyłanie ludzi do działu pomocy to wg ciebie niezbyt pomocne czyżby?. Chciałbym, abyś doświadczył tego i musiał skorzystać z tej pomocy.  Czytaj co tu jest napisane specjalnie dla ciebie w powiększeniu , a poniżej post autora w którym to jest jego zrzut. Piszesz na tym forum, aby pomóc doprawdy ? mam inne zdanie na ten temat. ScreenShot076.thumb.png.35429301b5bda6004dd3253529e0c943.png 

Dnia 24.01.2020 o 15:17, MajkelekM12345 napisał:

tak wygląda ten błąd i macie ss

https://imgur.com/8OL0Z2Y 

Temat zamknięty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Recon
1. Napisałem bez odbioru, twój komentarz nic nie wnosi.
2. Trafiłem na to forum bo miałem identyczny problem z identycznym błędem i identyczną treścią.
3. Dział pomocy mi nie pomógł bo nie działa, sprawdź (z resztą nie pierwszy raz) - a jeżeli nie działa suport to ludzie kierują się na forum.
4. Pisanie:

Dnia 25.01.2020 o 00:21, Recon napisał:

No tak i w czym macie problem sam komunikat jasno wskazuje co należy zrobić, oraz gdzie należy zgłosić błąd jest podany numer tego błędu. A także strona suportu 

ma być pomocne? Czasem mam wrażenie że ludzie na forach zachowują się jakby robili komuś łaskę. Masz problem żeby normalnie napisać, pomóc? - to nie pisz, nikt ci nie każe.

Dalej w tym samym poście piszesz w końcu jakieś konkrety o aktualizacjach sterowników, które mogą być pomocne (w moim przypadku się nie sprawdziły bo miałem juz aktualne sterowniki), a na końcu kwitujesz to "Proszę o zwracanie uwagi na komunikaty.". Nie każdy boryka się z tym błędem w ten sam sposób. 
5. KONKRETY - to się liczy na forum - dzięki temu łatwiej znaleźć przydatne informacje.


Zakończmy na tym naszą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum