Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wylogowano cię, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne


Wasiorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wylogowano się, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

29 minut temu, Wasiorek napisał:

Dalej to samo nawet na vpn

A zaloguj się na Socjal Club tym kontem co masz problem, czy też nie możesz? A więc może, wpisujesz nie poprawnie login lub hasło. Lub kliknij, że nie pamiętasz hasła w launcher to będziesz miał reset hasła na meila dostaniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Recon napisał:

A zaloguj się na Socjal Club tym kontem co masz problem, czy też nie możesz? A więc może, wpisujesz nie poprawnie login lub hasło. Lub kliknij, że nie pamiętasz hasła w launcher to będziesz miał reset hasła na meila dostaniesz. 

Właśnie na social club moge 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wasiorek napisał:

Niestety cały czas problem występuje 

Resetowałeś hasło przez launcher ? klikasz nie pamiętasz hasła 

Czy jak klikniesz znajdź gry to ją widzi na kompie ?

To jest ta sama gra ( z tym samym kluczem rejestracyjnym?) tylko dwa konta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Recon napisał:

Resetowałeś hasło przez launcher ? klikasz nie pamiętasz hasła 

Czy jak klikniesz znajdź gry to ją widzi na kompie ?

To jest ta sama gra ( z tym samym kluczem rejestracyjnym?) tylko dwa konta ? 

Tak resetowałem hasło przez launcher, po prosiłem kolege aby sprawdził czy to konto działa na jego kompie i wszystko działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wasiorek napisał:

Właśnie na moim to cały czas wyskakuje chodz by nwm co robił 

Jeśli na twoim komputerze nie możesz się zalogować i nie możesz przejść reCAPTCHA to jesteś na czarnej liście zablokowany. Twój IP jest na liście zablokowany. 

Zrób to jeszcze wyłącz na 30min router całkowicie i kompa. Po tym włącz i zobacz jak będzie. Jeśli nie zalogujesz się to znaczy, że masz blokadę w reCAPTCHA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 11.01.2020 o 12:22, Wasiorek napisał:

Witam nie moge się zalogować na Rockstar Games Launcher  jak widać na poniższym ss. Ponowne logowanie nie pomaga reset komputera też zmienianie hasła również oraz restarowanie rutera też nie działa. 

Jest to bardzo częsty problem żeby go rozwiązać należy wykonać te czynności :

1: Pobierz ten program - https://www.dobreprogramy.pl/Delete.On.Reboot,Program,Windows,102904.html (uwaga używaj go z rozwagą) 

2: Otwórz folder - Rockstar Games - Znajdź w nim folder Social Club

3: Najedź kursorem na plik (Social Club) i w właściwościach skopiuj jego miejsce docelowe 

4: Odpal program z punktu pierwszego - kliknij ,,dodaj" i wklej ścieżkę zapisu (punkt 3) A potem ,,Zrestartuj PC"  (UWAGA! Upewnij się że na pewno wybrałeś właściwy folder - program nie wybacza i usuwa wszytko nawet pliki systemowe jeśli mu je wskarzesz) 

5: Po Zrestartowaniu systemu odpal Laucher, poczekaj jak od nowa pobierze sobie pliki, Podaj wszystkie niezbędne dane do logowania 

6: Gotowe! ?

Dnia 11.01.2020 o 12:22, Wasiorek napisał:

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2020 o 12:31, KacperJaremko napisał:

EDIT DO PIERWSZEGO SPOSOBU

Piszę drugi post Ponieważ znalazłem szybszy i lepszy sposób by uruchomić Launcher

1: Należy pobrać i zainstalować ten program - https://lockhunter.com/

2: Wyszukać plik Rockstar Games    - Po czym znaleźć plik Social Club, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać ,,What's Locking this Folder?" I kliknąć ,,Delete It" - (Można dodatkowo po tym procesie ręcznie usunąć plik skrótem ,,Shift + Delete" by mieć pewność że na pewno nic nie zostało)

3: Odinstalowujemy Rockstar Luncher i instalujemy go od nowa 

4: Logujemy się w Rockstar Launcher 

5: Gotowe

Uwaga!

Prawdopodobnie po zamknięciu systemu będzie trzeba powtarzać krok 2 - bez odinstalowywania - chodzi o to by usunąć dane logowania z plików -

Nie mówię że trzeba to robić - Po prostu u mnie się tak dzieje więc wole uprzedzić ? 

A i jeszce - Gdy raz zrobicie ten proces nie będzie potrzeby wykonywania kroków gdy wyjdziecie i wejdziecie z Launchera

Edytowane przez KacperJaremko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy komus udalo sie naprawic ten problem ? Ja rowniez go mam a tydzien temu normalnie gralem, nie gram online tylko fabule przechodze...rowniez zmienialem haslo, reinstalowalem launchera, kompa...ogolnie launcher nie znajduje mi gry a mam ja ciagle w tym samym folderze. Dodam ze na stronie normalnie sie loguje bez problemu.

a

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez wifirifi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2020 o 10:21, wifirifi89 napisał:

Witam czy komus udalo sie naprawic ten problem ? Ja rowniez go mam a tydzien temu normalnie gralem, nie gram online tylko fabule przechodze...rowniez zmienialem haslo, reinstalowalem launchera, kompa...ogolnie launcher nie znajduje mi gry a mam ja ciagle w tym samym folderze. Dodam ze na stronie normalnie sie loguje bez problemu.

a

Bez tytułu.jpg

Masz porady wyżej jak trzeba to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wifirifi89 napisał:

Recon:
Tak, widzę lecz ściągnąłem ten program "lockhunter" i niestety nie pomogło ... dodam że utworzyłem nowe konto i na nie normalnie się mogę zalogować.

Może ktoś ma jakieś inne pomysły co mógłbym zrobić w tej sytuacji?

Skoro nie mogłeś się zalogować to robiłeś , że nie pamiętasz hasła niech automat wyśle ci na pocztę .

Możesz skorzystać i z tego programu RevoUnnistaller

To, że launcher nie znajduje twojej lokalizacji gry to tylko , że jest źle napisany przez R. Wyjściem z tego problemu jest przekopiowanie obecnego folderu do innej lokalizacji , a ten usuwamy. Załączamy launcher niech pobiera i po utworzeniu sie folderu patrzymy w podglądzie co już tam wrzucił i przerywamy proces . Wrzucamy naszą zawartość z tego folderu co kopiowaliśmy uruchomiamy komputer od nowa i jest gotowe. Na dokładkę możemy zrobić weryfikację plików w launcher.

W czym można Tobie pomóc może opisz dokładniej co u Ciebie jest nie tak i daj zrzut , a postaram się pomóc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recon:

Napisałem jasno że mam ten sam problem co przedmówcy .... wyskakuje mi problem z uwierzytelnieniem. Resetowałem hasło, resetowałem kompa, reinstalowałem launchera, użyłem tego programu co podał "gość" powyżej i nadal nic nie pomaga, nie mogę się zalogowac do RGL przez co nie mogę zagrać w GTA5...ponad to nawet nie mogę usunąć i ściągnąć na nowo gry bo zwyczajnie nie mogę się zalogować do launchera -_- co jeszcze mam Ci opisać dokładniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wylogowano cię, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum