Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wylogowano cię, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne


Wasiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.04.2020 o 18:12, wifirifi89 napisał:

Recon:

Napisałem jasno że mam ten sam problem co przedmówcy .... wyskakuje mi problem z uwierzytelnieniem. Resetowałem hasło, resetowałem kompa, reinstalowałem launchera, użyłem tego programu co podał "gość" powyżej i nadal nic nie pomaga, nie mogę się zalogowac do RGL przez co nie mogę zagrać w GTA5...ponad to nawet nie mogę usunąć i ściągnąć na nowo gry bo zwyczajnie nie mogę się zalogować do launchera -_- co jeszcze mam Ci opisać dokładniej ??

Znalazłem jedyne wyjście z sytuacji. Mam tak samo, wszelkie próby szukania problemu w plikach RGL w tym przypadku są bezsensowne, a program lockhunter nic nie pokazuje. Polecam sprawdzić swoje ip na whatsmyipaddress.com i tam w szczegółach jest info statusu ip czy jest ono na czarnej liście. W moim przypadku ip jest na dwóch listach chociaż nie podejmuje działań spamerskich. Trzeba wejść w url tych list i napisać prośbę(request) do administratora o usunięcie. Jeśli wspomniana wcześniej strona nie wykryje obecności na żadnej liście wówczas nie powinno być problmu z zalogowaniem się poprawnie do launchera. Myśle że pomogłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dnia 10.04.2020 o 18:12, wifirifi89 napisał:

Recon:

Napisałem jasno że mam ten sam problem co przedmówcy .... wyskakuje mi problem z uwierzytelnieniem. Resetowałem hasło, resetowałem kompa, reinstalowałem launchera, użyłem tego programu co podał "gość" powyżej i nadal nic nie pomaga, nie mogę się zalogowac do RGL przez co nie mogę zagrać w GTA5...ponad to nawet nie mogę usunąć i ściągnąć na nowo gry bo zwyczajnie nie mogę się zalogować do launchera -_- co jeszcze mam Ci opisać dokładniej ??

Nie możesz przejść  reCAPTCHA tak rozumiem ?

A próbowałeś reinstalacji systemu z formatowaniem ?

Jeśli to nie pomaga to napisz do Rockstaru załacz im zrzut i opisz dokładniej swoją sytuację im. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.04.2020 o 20:09, Grom885_X napisał:

Znalazłem jedyne wyjście z sytuacji. Mam tak samo, wszelkie próby szukania problemu w plikach RGL w tym przypadku są bezsensowne, a program lockhunter nic nie pokazuje. Polecam sprawdzić swoje ip na whatsmyipaddress.com i tam w szczegółach jest info statusu ip czy jest ono na czarnej liście. W moim przypadku ip jest na dwóch listach chociaż nie podejmuje działań spamerskich. Trzeba wejść w url tych list i napisać prośbę(request) do administratora o usunięcie. Jeśli wspomniana wcześniej strona nie wykryje obecności na żadnej liście wówczas nie powinno być problmu z zalogowaniem się poprawnie do launchera. Myśle że pomogłem ?

mam pytanie bo jak wchodze na ta strone srednio umiem sie z nia obslugiwac i wyskakuje mi ze to jest platne moglbys mi jakos pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2020 o 10:47, ghghgujk napisał:

sprawdzilem juz czy mam bloka i nie mam ale blad dalej jest. do RGL nie moge sie zalogowac a jak wchodze przez epic games wyskakuje mi blad gry ktos pomoze?

pomoc.PNG

pomoc2.PNG

ktos cos wie? tu racxzej chodzi  o problem rgl rozwiazal ktos ten problem prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wylogowano cię, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne

Dobra. Miałem taki sam problem, co wy. Szukałem wszędzie i nic nie działało. Ściągnąłem również program, o którym pisał KacperJaremko w swoim pierwszym sposobie. Nie zadziałało to, a tego drugiego nawet nie ściągałem widząc komentarze, że również nie działa, więc przeglądałem angielskojęzyczne fora i tak o:

wchodzisz w folder " DOKUMENTY " na dysku C (nie tam gdzie gra zainstalowana) ->rockstar games -> dalej masz między innymi folder social club i go w ogóle kasujesz i to jeszcze nie koniec.

Następnie szukasz launchera tego rockstara (w moim przypadku byl on na pulpicie) i klikasz prawym przyciskiem myszy -> właściwości -> zakładka zgodność -> zaznacz "uruchom ten program jako administrator" i "zastosuj" i wlaczasz launchera rockstara i w moim przypadku zalogowało się już normalnie i mogłem odpalić grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Dnia 24.05.2020 o 15:47, snajper94 napisał:

Dobra. Miałem taki sam problem, co wy. Szukałem wszędzie i nic nie działało. Ściągnąłem również program, o którym pisał KacperJaremko w swoim pierwszym sposobie. Nie zadziałało to, a tego drugiego nawet nie ściągałem widząc komentarze, że również nie działa, więc przeglądałem angielskojęzyczne fora i tak o:

wchodzisz w folder " DOKUMENTY " na dysku C (nie tam gdzie gra zainstalowana) ->rockstar games -> dalej masz między innymi folder social club i go w ogóle kasujesz i to jeszcze nie koniec.

Następnie szukasz launchera tego rockstara (w moim przypadku byl on na pulpicie) i klikasz prawym przyciskiem myszy -> właściwości -> zakładka zgodność -> zaznacz "uruchom ten program jako administrator" i "zastosuj" i wlaczasz launchera rockstara i w moim przypadku zalogowało się już normalnie i mogłem odpalić grę

KOCHAM CIĘ PO TYGODNIU MĘCZENIA SIĘ Z TYM GÓWNEM ZADZIAŁAŁO <333333333333333333333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 24.05.2020 o 15:47, snajper94 napisał:

Dobra. Miałem taki sam problem, co wy. Szukałem wszędzie i nic nie działało. Ściągnąłem również program, o którym pisał KacperJaremko w swoim pierwszym sposobie. Nie zadziałało to, a tego drugiego nawet nie ściągałem widząc komentarze, że również nie działa, więc przeglądałem angielskojęzyczne fora i tak o:

wchodzisz w folder " DOKUMENTY " na dysku C (nie tam gdzie gra zainstalowana) ->rockstar games -> dalej masz między innymi folder social club i go w ogóle kasujesz i to jeszcze nie koniec.

Następnie szukasz launchera tego rockstara (w moim przypadku byl on na pulpicie) i klikasz prawym przyciskiem myszy -> właściwości -> zakładka zgodność -> zaznacz "uruchom ten program jako administrator" i "zastosuj" i wlaczasz launchera rockstara i w moim przypadku zalogowało się już normalnie i mogłem odpalić grę

Dzięki u mnie również dopiero to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć wszystkim, miałem ten sam problem co wy czyli nie mogłem się zalogować do RGL ale zrobiłem to 3 razy i działa u mnie, zobaczymy jak u was. Wystarczy zamknąć aplikację i klikając na nią prawym przyciskiem myszy otworzyć ją jako administrator, zgodzić się na wprowadzenie zmian na komputerze i wszystko powinno grać! Ja tak zrobiłem i działa. Spróbujcie i dajcie znać czy u was też. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum