Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z GTA V

Chodzi mi wyłącznie o to gdy wsiadam do auta i jadę nie ważne jak szybko oraz  nie ważne czy jako kierowca/pasażer gra nagle się zawiesza np na 1sec ale to rzadko.Najbardziej łapie na 4-10sec.Ale dodam że gra chodzi w stałych 60fps na FULL i ten problem uniemożliwia mi granie w Multi co ściny skutkują wyrzuceniem z Sesji Online.

Moja specyfikacja PC

GTX 1070 STRIX OC

I7 6700K

MSI Z170A Carbon 

16GB Ram

Win 10 Pro

Sterowniki do grafiki są aktualne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, wojo4wojo napisał:

Witam mam taki problem z GTA V

Chodzi mi wyłącznie o to gdy wsiadam do auta i jadę nie ważne jak szybko oraz  nie ważne czy jako kierowca/pasażer gra nagle się zawiesza np na 1sec ale to rzadko.Najbardziej łapie na 4-10sec.Ale dodam że gra chodzi w stałych 60fps na FULL i ten problem uniemożliwia mi granie w Multi co ściny skutkują wyrzuceniem z Sesji Online.

Moja specyfikacja PC

GTX 1070 STRIX OC

I7 6700K

MSI Z170A Carbon 

16GB Ram

Win 10 Pro

Sterowniki do grafiki są aktualne 

W ustawieniach  wideo zmniejsz też zaludnienie  spróbuj zmniejszyć tekstury itp powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, wojo4wojo napisał:

Gram na wysokich tam gdzie jest 16x daje 8 tam gdzie 8 daje 4.Ale Ktoś powiedział zmień dysk zmieniłem wgrałem było kilka dni ok i nagle wczoraj tekstury się nie doczytują albo gra sie zawiesza na amen lub na kilak sec tak jak wcześniej.

Mam pytanie komputer jest połączony po kablu , czy przez WiFi? masz modem i router jaka jest przepustowość w mb/s jaki masz ping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum