Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od momentu kiedy zainstalowałem GTA 5 pojawia się u mnie problem, między innymi gram na wysokich ustawieniach graficznych, a mam 30-40 FPS, w wiedźminie 3 grając na wysokich miałem 50-60 FPS+, no a wiedźmin nieco przewyższa wymagania GTA 5. Nie wiem, co może być przyczyną, tak niskich wyników FPS. Bardzo prosiłbym o pomoc, lubię tą grę i chciałbym pograć na jak najlepszych ustawieniach graficznych, mając przy tym te 50-60FPS+. Chciałbym dodać, że instalowałem już sterowniki a i GTA 5 zainstalowało mi się w dziwnym miejscu, jest screen jak to wygląda.Czemu dziwnie ? Po prostu zainstalowało mi się to w folderze z grami myślałem, że utworzy folder, a nie bezpośrednio wrzuci pliki.

Specyfikacja sprzętu:
RAM: 8192MB
Procesor: AMD A10-7870K Radeon R7 Compute Cores 4C+8G (4CPUs), ~3.9GHz
Karta graficzna: AMD Radeon (TM) R7 370 Series (Posiada 2GB ramu)
DirectX: 12

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 minutę temu, RockardPL napisał:

wiedźmin nieco przewyższa wymagania GTA 5

Jakiś bzdur się naczytałeś. Wiedźmina to ja bym na laptopie odpalił na wysokich.

2 minuty temu, RockardPL napisał:

AMD Radeon (TM) R7 370 Series

Na tym nie pograsz komfortowo w GTA V.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc mnie wyruchal na hajs zreszta wiele rzeczy sie naslyszalem ze u tego goscia u ktorego skladalem to strasznie oszukuje ale to dopiero dowiedzialem sie po zakupie i tak komputer kosztowal 2800zl klawiature potem dokupywalem za 700 i myszke za 2500 monitor 600 podkladka 50 sluchawki 300 ale sam komp 2800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2017 o 19:43, AmbasadorNiemiec napisał:

Ja składałem AMD kompa w serwisie, który wydawał się dobry. Rok później cały się spalił, dali mi na gwarancji komputer o podobnych parametrach. Niecałe 3 lata później poszła karta graficzna. Wymieniłem pół komputera. 

A czy jak komputer sie zepsuje i mam gwarancje to moge prosic o zwrot pieniedzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum