Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema 

Mam duży problem kupiłem jakiś czas temu GTA i nmg zagrać włączam fabułe robię 1 misję i po chwili mam crasha zawsze tak jest a uruchomialem wiele razy. Reinstalowałem, spójność plików robiłem (steam) i też nic nie dało ustawiałem jak najniższe ustawienia też nic nie dało. 

Moja specyfikacja 

Gtx 1050 Ti

i5 7400 

Proszę pomóżcie jakoś bardzo będę wdzięczny. 

Edytowane przez Jaqu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, Jaqu1 napisał:

Siema 

Mam duży problem kupiłem jakiś czas temu GTA i nmg zagrać włączam fabułe robię 1 misję i po chwili mam crasha zawsze tak jest a uruchomialem wiele razy. Reinstalowałem, spójność plików robiłem (steam) i też nic nie dało ustawiałem jak najniższe ustawienia też nic nie dało. 

Moja specyfikacja 

Gtx 1050 Ti

i5 7400 

Proszę pomóżcie jakoś bardzo będę wdzięczny. 

Ile ramu masz na kompie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jaqu1 napisał:

8

Jak najniższe ustawienia w grze to zmniejszenie ludności i ich zróżnicowanie. Tekstury też na niskie itd.. Tak masz ustawione.? Czy w pasku zadań coś pracuje jeszcze po za gta? Jakieś programy? 

Pobierz ten program RevoUnistaller i zainstaluj. Za po mocą niego usuń śmieci z systemu i w menadżer zadań odznacz zbędne programy, które są uruchomione. 

Jakie masz połączenie z internetem po WiF, czy kabel? Prędkość w Mb/s jaka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z tą ludnością nie grzebałem nic w tle także nie mam nic odpalonego net mam taki średni jak w inne gry gram to mam po 40 30 pingu ale wydaje się że to nie o to chodzi ale mam takie pytanie bo mi na kompie obsługuje direct 12 czy ma to jakieś znaczenie bo w GTA można ustawić DirectX 10 10.1 11. pobiore ten plik zaraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jaqu1 napisał:

Nie z tą ludnością nie grzebałem nic w tle także nie mam nic odpalonego net mam taki średni jak w inne gry gram to mam po 40 30 pingu ale wydaje się że to nie o to chodzi ale mam takie pytanie bo mi na kompie obsługuje direct 12 czy ma to jakieś znaczenie bo w GTA można ustawić DirectX 10 10.1 11. pobiore ten plik zaraz 

Możesz poeksperymentować z ludnością. DirectX no zobacz może 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum